Gerçek büyük bir aşkı bulabilir miyim şansım olur mu?(okuyun pişman olmayacaksınız)?

20 yaşındayım bazı sorunlar yaşadım ve hayatımı en baştan alma noktasındayım. Üniversite-eğitim-normal hayat %90'ı değiştirip iyileştirme aşamasındayım.
Hiç sevgilim olmadı öylesine ilişki yaşamakta istemiyorum zaten güzel bir kızda değilim ya istesemde bulamam :)
neyse düşündüm ve ben gerçek bir aşk yaşamak istiyorum bundan sonra. Büyük sevgiler doğru kişiler öyle durduk yere gelmiyor. Düzgün birini istiyorsam bende elimden gelenin en iyisini yapıp her alanda gidebildiğim en iyi yere gitmeliyim. En azından denemek için sanırım bugün karar verdim sizce şansım olur mu? bunu ciddi bir şekilde denicem her alanda yapabildiğimin en iyisini yapıcam ve beklicem

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• beli olmaz bu isler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• En iyi yere gitmekten kastın nedir?

0|0
    0|0
    • 2ay

kendini geliştirme anlamında ulaşabildiğim en iyi yer bunun içinde hepsi var eğitim-kişilik vs

• 2ay

farklı ilgi alanlarım var zaten sorun hayatıma yön verecek bir düşünceyi benimseyemediğim için hiç bir şey yapamıyorum yakıtı olmayan uçak uçamaz ya bende biraz öyleyim bu fikir mantıklı gibi geldi bugün eğer kafamda sağlamlaştırabilirsem hareket edebilicem. Ben başka insanlardan değilde kendi içinden güç alarak ilerleyen biriyim bu yüzden sorun yaşıyorum

• 2ay

İnsanları dinleyip fikirlerini almalısın. Bu senin hayatını kolaylaştırır. Daha kolay karar verdirir sana. Aksi halde çok zorluk çekersin. Söylediğim iki konu arasında en çok ne ilgini çekiyor ise ona yönel. Diğeri pek sarmayabilir ilk etapta.

• bulabilirsin dikkat et üzülme

0|0
    0|0
  • yapabilirsin yeterki vazgecme

0|0
    0|0
  • ne yedin bugün sen ya

0|0
    0|0
    • 2ay

sen kendi yemediklerine bak neden yemedinde böyle beynin çalışmaz hale geldi

• 2ay

zoruna gitmiş çünkü öyle hakaret falan etmedim sadece bugün karar verdiğin için mizahi bir eleştirisel espiri yaptım ama sen çemkirdin resmen

• 2ay

senin duyguların fazla hassasmış hiç başkalarına suç bulma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...