Kızlar neden dekolte giyip sonra eliyle ikide birde kapatmaya çalışır?

Bu başlığı açan oldu mu daha önce bilmiyorum. Genelde tüm erkeklerin karşılaştığı bir durum. Hayvan gibi dekolte giyende az dekolte giyen elini ördek ayağı gibi yapıp sen ona bakarken ya da eğilirken önce sana bakıyor, sen bakmasan bile kapatmaya çalışıyor. Sen oraya bakmadığın halde. Karşı tarafa sen oraya bakıyorsun demeye getiriyor ve karşı durumu zzor durumda bırakıyor. Belkide istemsizce yapıyorsunuz ama kötü birşey en azından herkese yapmayın bari.

0|2
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bayanim ama hayatimda hic gogsumun cizgisi gozukecek kadar dekolte onu acik bir bluz giymedim. Ben onlemimi alirim kimseyide suclamam.

0|1
    0|0
    • 2ay

bunu az birşey giyseler bile yapıyorlar. Çizgi gzükmese bile sen yapmıyorsan bile arkadaşın falan mutlaka yapıyordur denk gelirsen dediğmi anlarsın.

• 2ay

Oha ne yapsin gostersin mi yani nesi hakaret be o edeptendir edepten

• 2ay

ben göstermesi göstermemesi olayında değilim ben söyleyeceğimi söyledim boşver.

En İyi Erkek Görüşü

• Aga tamam da, dekoltesiz kıyafet çok az be. Yani kapansınlar mı? Dekolte arada giyilir. Her Allah'ın günü de öyle şeyler giyiyorsa, kötüdür o kız... Yani giyince de, aman salayım mı desin ki? Elbette kapatacak. Misal, kısa elbise giyince, oturunca geri çekiyor. Ayağa kalkınca yürürken hep yukarı çeker. Git gide iç çamaşırı mı görünsün? Onu düzeltir hep, hakkıdır.

0|1
    0|0
    • 2ay

dediğim o değil ya düzeltsin birşey demem de bunu böyle olur olmadık yerde sana bakarak yapıyo ya o sinir bozucu.

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü insanın fıtratında var ne denirse denilsin ne kadar moderleşsek de (!) yaratılış gereği kendimizi örtme eğilimindeyiz

0|1
    0|1
    • 2ay

Yaratılış gereği olsa afrikada bir kabile unuttum üssüz dolaştığı halde çekici bulmuyorlar. Onu annenizden ya da çevrenizden öğreniyorsunuz. Herşeyi yukarıya bağlamayın.

• 2ay

Onlar annelerinden öyle gördükleri için üstsüz geziyorlarsa?

• 2ay

yav he he ben ne soruyom sen nereye çekiyon...

• Aynen he neden ya

0|1
    0|0
  • Egilince kapatmak reflex dir

Bakmiyorsan eliyle kapatip kapatmadigini nrrdn anladin?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya ister istemez gözlerinin içine bakıp aniden eğiliyo elini oraya koyuyo. Abla diyeceğim kadınlar bile yapıyo bunu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Açılıp saçılıp kapatmaya çalışan kızlarda bence sıkıntı var ruhsal olarak çünkü insan rahat edemeyeceğini bile bile neden giyer ki madem giydin rahat hissetmen lazım giydiğin kıyafette bakmayı falan geçtim orası karşındaki erkeğe kalmış bir durum kimisi bakar kimisi bakmaz

0|1
    0|0
  • Hakketen he

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum hiç hoş olmuyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...