Arkadaşım sizce görmemiş bir burjuva mı? neden?

Şimdi bunların ailesi çingene anne tarafı (bu ayrıntıyı vermemin sebebi gösterişi aşırı seviyorlar) asla böyle durumları kötü olsa bile belli etmezler biz zenginiz hep marka giyiniriz havalarındalar. Çeyiz dizdiler mesela evlendi arkadaşım bir mecalim var çeyizimiz 15 milyar epsi markaaa pierre cardin dediler gerçektente öyle. Eminönünden çakma altın takıyolar gerçek diyorlar. Bana bile diyor arkadaşım küpe aldım mesela geçen ay diyor çakma deme sakın gerçek de gerçeğe benziyor zaten diyor.
Neyse şimdi bu zengin demiyim de durumu iyi bir koca buldu. Markalar alınmaya basladı altınlar sürekli bir şeyler aldırıyır kocaya. Çeyizi de Allah için baya güzel oldu kıyafetler felan. Beğendin mi diye sordu annesi bana çok beğendim dedim. Ki ben zaten kendimi kabul ederim kıyafet moda takı öyle çok anlamam zevkim çok iyi değildir yani düşkün değilim. Şakayla karışık dedi ki "Ee herhalde ömründe gördün mü böyle tabi beğencen" dedi. Çingenelik olduğu için oatavatsızlık kabalık var aldırış etmedim.😄 Ben ona çantamı verdim balayı için çok beğeniyordu cidden gocunmadım verdim, bugün dedim ki başka çantam yok alabilir miyim onu dedim. "Çantan kıbrıs gördü al tabi" dedi. yine aldırış etmedim rahattı dimi dedim. Yani böyle garip bir bozulması var asla ezilmek altta kalmak istemiyor mu diyiyim çözemedim. Ben ona gayet iyi niyetle yaklaşıyorum ama... Bir de çocukluk arkadaşım annesi babası bana kızım derler bana yani akrabalarından çok düğününde kınasında çeyizinde her şeyinde ben koştum yardıma evlerini sildim süpürdüm.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence mide bulandirici. Tam bir sonradan gorme arkadasin. Mesafe koymak en dogrusu.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ama sorun şu ki bana batmıyor yani kafama takmıyorum umursamıyorum. Bana zararı yok dediklerine gülüyorum yani o derece :D

• 2ay

Hmm dayanamazsam ağzına biber sürerim yani bunu kast ediyorsun :D

• 2ay

Orasi senin sabrina kalmis birsey :) sana fayda saglayacak bir arkadas olmayacagi belli...

En İyi Kız Görüşü

• Sonradan gorme dedikleri bu olsa gerek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cok garip inan ki sen yardim ediyon ama anladim ki onlar seni sadece kullanıyor. Cidden cok yazık

0|0
    0|0
  • okumaya erindim

0|0
    0|0
    • 2ay

ay nolur sen okumazsan ben naparım

• 2ay

birşey yapamazsın bende okumadım dedim zaten iyi akşamlar...

• tuhaf

0|0
    0|0
  • bunun görgü senin yüzünden kalkık. iki kere it8n totu ne sok bak bidaha böyle yapiormu

0|0
    0|0
  • Sana bişey söylicem arkadaşın evet sonradan görme

0|0
    0|0
  • Valla yanında olsam bir çarparımm sana birdaha takılma o salağa

0|0
    0|0
  • gerçekten haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen arkadaşına alışmışsın onu öyle kabul etmişsin sonuçta aslında güzel bişey bu senin hoşgörülü olmanı gösteriyor ama onların yaptıkları da normal değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Canım nedense takmıyorum sabırlıyım. Tepene çıktı diyorlar ama çıksın ben alınmıyorum ki. O da onların karakteri diyorum napsın hava atıcak kimsesi yoktu psikolojisi böyledir. :d

• 2ay

Benim arkadaşımda düşüncesizdir biraz mesela ya da kendi dediği olsun ister bende alttan alırım yani bişey eksilmiyo sonuçta kuzum bizim gibi anlayışlı insanlara ihtiyaç var :)

• Valla hepsini okumadım ama romanlar gerçekten iyi insanlar ya ben balata gittiğimde çok samimilerdi tehlikeli falan derler ya yalan o. Hem hayatlarinıda hep merak etmişimdir hayat onlarda bir kere eğlence, şarkı renkli hayatlari var.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama arkadaşının ki görgüsüzlük yani en gıcık olduğum insan tiplemesi

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet ama ben hasta yazık diyip geçiyorum yani psikolojk sorunları var herhalde felan hani aldırmıyorum şakayla cevap veriyorum :D

• 2ay

Psikolojik sorun mudur? Sanmıyorum yaşadıkları ki ne yaşadı bilemeyiz karakterine yansımış bence ama tabi dışlamak hoş olmaz sabrın ölçüsünde iyi yapıyorsun bence :)

• 2ay

Ben fazla sabırlı anlayışlı empati yapan biriyim nasıl davranırsam bana da öyle davranılır diye felsefem var hep.

Yükleniyor...