Üniversite de herkes sevisiyomu lan?

Benim daha sevgilim yok kızlı erkekli herkes sevisiyo lan o onun evinde kaliyo o onun falan noluyoz😂😂

0|0
6|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen de benzersin yakinda tatlım merak etme.

Ben de uni degistim. Her kızın yanında bir erkek mutlaka var. Tesettürlü kizlar bile erkekle birebirler. Diyorum ki "Ben daha önce universite okumuyor muydum acaba!"

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Alış kızım alış üniversiteler böyle :D

1|0
    0|0
  • aa pisler

0|0
    0|0
  • bana da bulun

0|0
    0|0
  • Üni de değil, evde sevişiyolar canım

0|1
    0|0
  • Universite bu borumu alisirsin daha lisen yeni bitti

0|0
    0|0
  • Ne oluyoruz yahu...:)

0|0
    0|0
  • herkes değil ama çoğu kişi öyle herkes dersen hata yaparsın her boku yapan çok kişi olduğu gibi hiçbi bok yapmayanlar da var

0|0
    0|0
  • Olabilir de olmayabilir de

0|0
    0|0
  • Çok ayıp

0|0
    0|0
  • Terbiyesizler ayol

0|0
    0|0
  • Sen yenisin galiba 😏 Olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Ohhoo aynen ben ilk gün bizim okulun agaclık yerini merak ettim baktım kızı yatrmış agac dibine cakıyo kıza ahh ohh diye :D

0|0
    0|0
  • Boş bir sınıfta sevişmişliğim vardı evet.

0|0
    0|0
  • Yatakta atom parçalayan nesilden ne beklersin , sonra ülke İslam yüzünden gelişmiyor :D

0|0
    0|0
  • bizim yurtta istinasız hergün seviştiler. gürültüden uyuyamayıp sınıfta kaldığım doğrudur.

0|0
    0|0
  • Sen de temiz kalmayı denesen olmuyor mu?

0|0
    1|0
  • Heves mi ettin

0|0
    0|0
  • Kim kimin kizini erkegini sapiyo belli degil.😂

0|0
    0|0
  • hangi üni bölüm ne 😂

0|0
    0|0
  • seviş almış başını gitmiş 😀😀😀

0|0
    0|0
  • hangi üni. o

0|0
    0|0
    • 2ay

Bartın öğrenci şehri olmuş kimsenin haberi yok buraya gelince anladım herkes öğrenci ortam da var güzel

• 2ay

böyle şeylere şaşıman çok garip çünkü senin sewgilinin olmaması mümkün değil eğer o profildeki hatun fake degilse

• Sen onlara uyma uslu kız ol

0|0
    0|0
  • ortama hoş geldin

0|0
    0|0
  • Sen de bul sevgili

0|0
    0|0
  • aynen :DQW:

0|0
    0|0
  • yok oyle bisey ya 😃

0|0
    0|0
  • Sen napacan onların kalektirsizliyinden okumaya gibileri yokı bosver sen onlari

0|0
    0|0
  • Tabi tabi herkes bulduğunu götürüyor. o buna, şu ona, bu şuna derken bakmışsın mezun olmuşsun. Bir de ailesinden ayrı okuyan kızlar, neydim ne oldum salaklığıyla davrandığı için onlar ayrı coşuyor. Oohh yaşasın özgürlük diyerek arı gibi bir oraya bir buraya zıplıyorlar.

0|0
    0|0
  • genelleme yapma bence benim sınıfımda nadirdi böyle olaylar makine okuyunca tabii :D

0|0
    0|0
  • Aynen canım herkes sevişiyor sen de durma artık varsa sana yazan senden hoşlanan bence hemen sevgili ol onunla

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...