Çocukken ben şunu yaptim diyebilen varsa hodri meydan?

ben çocukken çok yaramazmısım benden yaşca buyuk cocuklara kafa tutarmisim hep dovemediklerime de torpil atar ya da mantar tabancasi ile illa bir zarar verirmisim ☺☺☺

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Cocukkken benim yasimdaki bir kizin kafasini yarmıştım sonra bir ablanin bir abiye olan askini gidip herkese soylemis ablayi resil etmiştim sonra sürekli kaybolurmuşum yaramaz misim ehh biraz :-D:-D:-D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben küçükken yaşıtlarımdan daha üstündüm fiziken hep 😐 2 yıl ileriden giderdim 😐 benden büyüklere gücüm yeterdi harbiden 😄 torpil atıp kaçmazdım 😄
    Sonra bir yerlere tırmanıp aşağıya atlamayı çok severdim 😄 hep yüksek yüksek yerlerden atlar hava atardım millete 😄 popona güvenen varsa atlasın derdim 😄
    En son 16 yaşında iken 7 metreye yakın bir yerden sert zemine atlayıp sağ ayak bileğimi zedeleyince bıraktım atlama zıplama işlerini 😄 şimdi 2 metre yerden bile atlasam hafif sızlıyor bileğim 😄 zedeleme işi sıkıntı yaw 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

sende eşsan seyine su kacirmisin ama ☺☺☺

• 2ay

Kendimi bildim bileli atlamaya merakım var ama yaw 😄 yüksek bir yerden kendini aşağıya bırakmak çok iyi 😄 mesafe metre cinsinden yazılınca çabuk bitiyor 😄 hemen çalışıyorsun zemine 😄
      Uçan uçaktan filan bırakacaksın kendini aşağıya 😍😍😍 ne güzel okur bee 😍
      Benim paraşütle atlayış yapmam lazım 😂

Kızlar Ne Diyor 4

• L koltuğumuz vardı duvara bitişik küçücük bir boşluk oluyordu. Oraya saklanmistim ve saatlerce aramislardi beni😅😂

0|0
    0|0
    • 2ay

☺☺☺ aynen bunu yapmayan yoktur bence ☺ bende bir gun besikten cikip yatagin altinda uyumusum 2 saat beni aramış annem yatagin altinda bulmus beni ☺

• Kücükken kirecde hep türkce konusurmusum (almanyadayim) annem hadi konus bak kizla almanca deyince,"banane yeağ onlar Türkce Konssun dermisim, ve kafa tutarmisim😂

0|0
    0|0
  • ablamı tuvalete kitleyip anahtarı pencereden sallamıştım

0|0
    0|0
  • kendimden yaşçab büyük erkekle çıkmıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hatirlamadim simdi

0|0
    0|0
  • Ben çocukken florasan tamirvederken bütün mahalleyiyi karanlığa sürüklemiş bir insanım kış günü olunca 3 günde yapmışlardı.

0|0
    0|0
  • Ohhhooo, kizlar meşe oynarken meşe cukurlarinami *şememişim, kizin birine yerden topladigim keçi pohhlarini leblebi diyemi yedirtmemişim, kizlarla cok ugrasirdim ya küçükken.

0|0
    0|0
  • Ben 2. sınıfta bir kızın şeyine dokunmuştum.. kendisi dokunmamı istemişti ama.. bu kızlar ne fena yaa :P :D

0|0
    0|0
  • Küçükken amcamın tüplü televizyonunu yakmıştım televizyonun köşesi eridi gitti 😂

0|0
    0|0
  • Sinir olduğum komşunun balkonuna yumurta atardım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...