Çok önemli bir sorum var Şu an psikolojim bozuldu kız arkadaşlarımın gizlice sakso çektiğini vs öğrendim?

Baba parasi yerken bunu yapmak nedir ya? kızı bide görseniz caliskan saf dersiniz.. Aglayasım geliyor ya ben bunların arasına nerden düsmüsüm ben son sınıfım sınav derdindeyim bunların ağzından düşmüyor y. rak kelimesi kusura bakmayın böyle iğrenç bir soru soruyorum ama hepsinden uzak durasım geliyor ben onlarla arkadaş olduğumda hiç böyle şeyler demezlerdi iğrenç falan diyen insan şimdi geldi arkadan yaptığını anlatıyor hemde gölde.. ne günlere kaldım

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kapalı bir kızın maalesef bana anlattıklarını anlatsam beni tanımasan bile benden nefret edersin diyeceksin bu konulara nasıl girdin bir noktadan sonra istemesek bile o konular açılıyor ama anlattıkları 😮😮 ondan sonra karar verdim bu işte açık ya da kapalı Yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin hayati kendine

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Zaman kötü kollayın kendinizi

0|0
    0|0
  • Günün brinde sen de yapacaksın o yüzden çok büyük konuşma

0|0
    2|0
  • Boe insanlarla arkadaslik yapmaman gerek edepsizlik diz boyu olmus toplum dejenere olmus ahlak dip yapmis resmen

0|0
    0|0
  • yapılması gereken sen temiz kalmışsan kirlenmeden aralarından sıyrılmak iletişimini giderek azaltmak zamanlada konuşmamak olucaktır çok tuhaf gercekten

0|0
    0|0
  • Her tür insan var, bir kız bir kez birliktelik yaşamışsa durmuyor. İstemememin asıl sebebi de bu benim.

0|0
    0|0
  • Valla ummadık insanlar böyle şeylerle gelebiliyorlar bir anda, eğer senin arkadaşlığına zararlı olabileceğini düşünüyosan uzak dur ama sana bir zararı yoksa bu durumun bırak ne halleri varsa görsünler :)

0|0
    0|0
  • Nerde ya benle tanıştı canım ya

0|0
    0|0
  • Hayat insanları çok degistiriyor erkklerden çok kızlar azgın artık

0|0
    0|0
  • yaparlaar yapalarlarr

0|0
    0|0
  • Tepkini koy ve uzaklaş onlardan. Pislikler ya, tiksindirdin benide.

0|0
    0|0
  • Sağol ya evlenmekten bin kat daha soğudum

0|0
    0|0
    • Bende valla kusura bakma

• Zaten dış görünüş insanı çok yanıltıyor içini bilmek lazım dıştan düzgün olup içi O.. pu olan çok insan var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...