Hangisi "hayvan" söyler misiniz?

Şüphesiz ki hayvanların dini olsaydı şeytanı insan olarak bilirlerdi demiş şair. Bence de haklı...
Hangisi

4|1
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Hayvanların dini var zatende 😊 inanın ben bu vahseti yapana hayvan demiyorum Pislikler az önce burda da belediyenin hayvanları zehirlettiğini duydum ağlamamk için zor duruyorum bir belgeleyim hele göstercem

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen samimi söylüyorum bir güvercin pat diye yolun ortasına düştü bunu elimi çırparak uçurmaya çalıştım yok ama trafik yoğun tam ezildi diye millet çığlık atarken atladım yola bunu kovalım yolun kenarına doğru, sonra millet kornaya basıp bir hurra bağrışmalar vesaire derken bunu yakalayıp aldım elime tesadüf ya seğmenlerin oraya bıraktım acaba kedi mi yedi köpek mi kemirdi bilmiyorum keşke alsaydım diye 2-3 gün de pişman olmadım değil ne oldu acaba umarım uçabilmiş sindir benim küçük dostum yoksa yine faydalı olmuşsundur başka canlıya öyle düşün.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bugün bir haber okudum. Küresel ısınmaya karşı durmadan önlem almaya çalışıyordu ya senelerdir profösörler artık gerek kalmadı. Şu an havadaki co2 seviyesi 400 ppm yani kritik seviyeyi geçip dünya yeni iklim değişikliğine girmiş. Niye anlatıyorsun derseniz 2050'ye kadar dünyadaki türlerin 4/1'nin yok olması bekleniyor. Tebrikler insan oğlu her türlü zararsın bu dünyaya.

1|1
    0|0
  • O samimi duruslarina, masumiyetlerine bak, kiyamam ya;((
    Iskence edene hayvan bile demek olmaz vicdansiz varlık..

0|0
    0|0
  • arzdakilere merhamet etmeyene arşın sahibi de merhamet etmez...

0|0
    0|0
  • Yavrunun gözündeki korkuya bak :/ bunları yapanlara allah layıkıyla muamele etsin. Nasıl verecekler hesabını acaba?

0|0
    0|0
  • yıllardır gerçek hayvanların kimler olduğunu görüyoruz zaten de keşke bişey yapabilsek

0|0
    0|0
  • Yaa kiyamam yaa bosuna sevmiyorum işte ben bunlari, his var his!

0|0
    0|0
  • bence de haklı

0|0
    0|0
  • Hayvandan daha hayvanlar var mesela 2 ayaklı hayvanlar..

0|0
    0|0
  • Oyyy kiyamam😕😕😕

0|0
    0|0
  • Valla doğru ama şu şeytanda çok hain neyse... İnsanlar zaten tehlikeli varlıklardır.

0|0
    0|0
  • Ay Kıyamam kurban olsunlar

0|0
    0|0
  • :'( :'(

0|0
    0|0
  • Geldi küfür etme

0|0
    0|0
  • Ben bu resme bakinca neden gozlerimden yas akti :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• onlar insan bizler hayvan

0|0
    0|0
  • :/ Böylelerini gördükçe hayattan insanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Doğanın başına gelmiş en kötü şeydir insan ve kibri

0|0
    0|0
  • İnsan

0|0
    0|0
  • keşke elimizden bunu yapan hayvanlar için birşey gelseydi.

0|0
    0|0
  • İnsan dünyadaki en tehlikeli hayvandır.

0|0
    0|0
  • şeytan insandır aynı zamanda, kurana göre hem cinni şeytanlar var hemde insi şeytanlar, 1 tane şeytan yok, iblis te cinni şeytanlardan sadece biri

0|0
    1|0
  • Ah bunu yapan kisi cikmazki karsima *ikinden asip sallandirim taksimin göbeğinde ahh.

0|0
    0|0
  • Vicdan azabı çeiyorum o maymuna o hale getiran adam yerine :/

0|0
    0|0
  • Katlettik insanlar olarak herşeyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...