Uzun bir soru? Uzun soru?

Annemle yuruyorduk, annemin is yerine gidecegiz, arkamizda da kopegiyle giden bir kadin var, annem cocukken kuduz kopek kendisini kovaladi diye korkuyor. Nefreti yok, sever hayvanlari, onlari besleyim diye artan yemekleri bile verir bana ama kopek fobisi var iste. Daha hizli yurumeye basladik bir baktik kopegin tasmasinin ipi bayagi bir uzamis. Uzatmis kadin, Bu yuzden daha da mesafe koyduk araya yolun baska bir yerinden yurumeye basladik bisi demedik ama gittigimiz istikamet ayni sanirim oteki taraftan yurusek kadin da geliyo, korktugunu belli etti annem o da giciklik yapti herhalde resmen!
Arkasina gectik bu sefer de bir uyuzluk yapiyo bir yavas yuruyo, saka gibi. Gec kalicaz. Onden yurusek kopegini saliyo mahsus baska taraftan yurusek sonucta duz bir yol yani ayni yere cikiyor, o da ayni tarafa geliyo. Annem kopeginizi biraz ceker misiniz dedi kadin bisi yok ki dedi. Annem de az sonra biraz yuksek sesle ya hanimefendi beni kucukken kopek kovaladi korkuyorum kopeklerden, biraz cekilin mesafe koyun ya da azcik tasmasini kisaltsaniz olmaz mi dedi, kadin da Ama gidiyoruz biz yolumuzda bisi yapmiyor ki dedi. Annem de bir sey yapmiyor tamam da benim fobim var, az mesafe koyun lutfen dedikce kadin inatlasti. Tartisma cikti ikisi de tartismaya basladi. o kopek yerine sen kendine doberman cinsi kopek alsana sana daha cok uyar dedi annem.
Kadin da ben koskoca avukatim, bana nasil boyle yapabilirsin haddini bileceksin sen dedi ve telefonuyla birini arayip boyle boyle oldu ne yapabiliriz vs diye konusmaya basladi.
Yazdigim tamamiyle gerceklesti. Tartisma cumlelerini bile aynen aktardim
Burada kim hakli sizce?
Biz yolun sahibi gibi cekilin, soyle boyle yapin demedik, once kendimiz cekildik, uzaklastik kadin geldi gicikligina korkusunun ustune gitti annemin duyup. Biz de o zaman dedik. Bir sey yapmiyordu belki kopek ama cocukluk travmasi ne de olsa,

Güncellemeler:
2ay Bizim burada bir sucumuz mu var
Bu gun bir kopek birine saldirsa dahi sahibine yaptirim uygulanmiyor mu varsa sahibi...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Edepsiz kadından tiksinirim
    Belli ki parasi olup karakteri olmayanlardan.
    Avukatmis kevaseye bak hele sen

1|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim
      Üzme tatlı canını.
      Bunlardan her tarafta bolca var ne yazıkki

En İyi Kız Görüşü

• Avukat olmuş ama insan olamamış. Hiçbir bok yiyemez. Anneniz haklı onun yaptığı terbiyesizlik. Aklı sıra ahkam kesip bilmişlik taslamış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ülkemizde hayvan beslemek ve gezdirmek yasal. Bütün sorumluluk sahibinde olduğu için ve köpeğin en ufak bir rahatsızlık verici unsuru bulunmadığı için (sanırım köpek kendi halinde , ihtiyacını giderip oraya buraya gidiyordu senin anlattığından bunu anladım) bir iddia da bulunamazsınız. Köpekli kadın haklı fakat birşey elde edemez. Avukat olmasına rağmen saçmalamış. Orta da hakaret yok. İkincisi avukat kadının yaptığı hakları dahi olsa etik değildir. Benimde köpeklerim oldu ama eğer birisi korkuyorsa daha temkinli gezdirirdim. Sonuçta siz yolunuzda gidiyorsunuz ve bir ara hızlanmışsınız. Madem kadın aheste aheste yürüyebiliyor, burdan zamanının yeteri kadar olduğu çıkar ve biraz saygı gösterseydi aranızdaki mesafenin artmasına izin verir ve sonra köpeğini gezdirmeye devam ederdi.
    Sonuçta avukat kadın resmen saçmalamış. İnsanlık sırf okumakla olmuyor canım benim. Ne profesörler var ama eşeğe altın semer vurmuşlar yine eşek... Bu benzetme tam uyuyor bu duruma.
    Saygılarımla...

0|0
    0|0
    • 2ay

Cok tesekkur ederim. Evet yolun sahibiymisiz gibi kopeklerini gezdirmelerine laf etmedik biz ya da hemen ay ben korkarim ceker misin falan da demedi. Hizlandik, baska tarafa gectik vs basta korkusunu belli edince annem o da giciklik yapti gibi geldi bana.
      Zaten boyle bir sey icin dava acacak vs de degiliz, acsak da kanitlanacak turde bir sey yok zaten, dogru, sadece o telefonla birini arayip oyle diyince bu aklima takildi. Sag olun.

• 2ay

Ederim ricalar abicim. İçiniz rahat olsun...

• cidden uzunmş hatta son zamanlarda gördüğüm en uuzn soru

1|0
    0|0
  • Sacindan tutacan yenmi yemenmi 😂

1|0
    0|0
  • Ahahah :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Siz haklısınız ama cok güldüm sağolun :) ama annenin öyle demesi hoş olmamış

• 2ay

:D tesekkurler. Sinirlenince acayip acayip seyler diyo oyle ama kadin cidden cok ustune gitti gorur gormez korkusunu belli ettigi icin annem sanirim. :D basta hanimefendi falan diye konusuyordu :D

• 2ay

Sonra annen sinirlendi ve olanlar oldu :D

• gerçekten uzun bir soru.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...