Tek başına, içki içerek hıçkıra hıçkıra ağlayan bir kadın görseniz ne yaparsınız?

Sosyal deney yapıyorum:) Şimdi aynı durum benim başıma geldi.. Anlatmak istedim size, isteyen okur, istemeyen okumaz direkt cevap verir geçer.. Sevgilerle.. Geçenlerde biz kız arkadaşlarımla bir meyhaneye gitmiştik. Sonra içeri bir kız girdi ama, nasıl bir kız. Ben kız halimle etkilendim, o derece güzel ve çekiciydi. Herkes bir anda o kıza bakmaya başladı, ay gibi parlıyordu desem yeridir vallahi. Ama kızın suratı o kadar düşüktü ki, buz gibi bir yüzü vardı. İçimden ne kadar itici, egoist bir kızdır kim bilir şu surata bak insan bir tebessüm dahi mi etmez dedim. Tek başına geldi oturdu bir masaya, rakı içmeye başladı. Gözleri de hep bir yerde dalmış şekildeydi, kırpmıyordu bile. Sonra sessiz sessiz ağlamaya başladı. Canım benim, kimse duymasın diye resmen içine çekiyordu gözyaşlarını. Sonra ben bir anda o kıza odaklanmaya başladım, üzüldüm ama rahatsız etmek istemedim. Sevgilisinden ayrılmıştır falan diye düşündüm. Sonra içtikçe içtikçe, saldı kendini.. Hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı. Nasıl bir ağlamaydı o arkadaş ya, içim parçalanmıştı resmen. Elleriyle yüzünü kapatmış, kafasını masaya yatırmış bir şekilde ağlıyodu. Zaman zaman kalkıp rakısını yudumlayıp geri ağladı. Sonra herkes ona bakmaya başladı tabii şerefsiz erkekler de hemen kendi aralarında kıza bakıp bakıp söylenmeye gülmeye falan başladılar. Dayanamadım ilk ben gittim yanına. Neden ağladığını sordum, cevabı beni derinden etkiledi ve bana gerçekten iyi bir ders verdi.''Bugün babamın ölümünün 20. yıl dönümü. Bu dünyada beni karşılıksız, çıkarsız seven tek kişi oydu. Ben onu çok özledim, çok özledim...'' diye diye sarıldı bana birden. Bende sarıldım tabii, onunla beraber bende ağladım.(Kadın dayanışması:) Sonra baya uzun bir süre böyle kaldık, kızcağız nasıl yalnızsa sarılırken sanki bırakıp gidicekmişim gibi sarılıyodu.Çok tuhaf bir his oluştu o an içimde, kardeşlik duygusu gibii. Sonra sohbet ettik uzun bir süre.

Güncellemeler:
2ay Düşündüğümün aksine çok cana yakın ve iyi bir kızmış ön yargıların asılsız olduğunu bir kez daha anladım. Arkadaşlarım çağırdı gitmek zorunda kaldım, arabayla bırakmayı teklif ettim kabul etmedi arabasının olduğunu söyledi. O halde bırakmak hiç içime sinmedi ama gittim işte.. Sonra o kızdan bir haber alamadım, ne oldu bilmiyorum. Siz olsanız aynı durumda ne yapardınız?

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde birisi bir sorusunda karikatür paylaşmıştı. Çocuklar diğer çocuğa soruyor babalar gününde babana ne hediye alacaksın diye. Çocuk çiçek diyor. Diğer çocuklar gülüyor. Çiçek mi? Babana mı? hahahaha diye.
    Bizim çocuk hiçbirşey demiyor. Sonraki resimde mezar başında...
    Aynı bu olay gibi bazen gördüğümüz durumlar bizi yanıltabiliyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gideceği yere bırakırım. derdini dinlemem ama :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Alır eve götürür kahve içirir dertlerini dinlerim.

1|0
    0|0
    • 2ay

Harika, aradığım cevap. Teşekkürler yorumunuz için:)

• 2ay

Rica ederim.

• 1ay

Yalnız kahve alkolün kana karışmasını hızlandırıyormuş ben de yeni öğrendim

• Birkaç kez başıma benzeri durumlar gelmiştir. Cinsiyetler farklı olsa da davranışlar benzer diyebiliriz. İnsanlar sahtelik konusunda yarışıyor ama bu her insanın içinde büyük bir boşluğa neden oluyor. Bu durum hepimizin en büyük sıkıntısı. O kız, başkaları veya biz sadece samimiyet arıyoruz ama bunu kendimiz bile karşımızdakilere vermekten aciziz o yüzden bu durumlar ortaya çıkıyor. İyi yapmışsın yanına gitmekle ve sarılmakla. Keşke bunu yapmakt bu kadar zorlanmasak

0|0
    0|0
  • Valla eger kafa biri çıkacagını bilsem ısmarlarım bir kahve sonra anlatsın bakalım neler çıkacak... İnsnaları dilemek hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
  • İşte yine bizim milletin önyargıları kendileri yerine yorum atmış hemen aşk acısı diye yapıştırmışlar etiketi bir okuyun lan? Kızı kendime benzettim azıcık ben hıçkıra hıçkıra ağlamadım sadece öfkeliydim ve güzel değildim tek fark o :D

1|0
    0|0
  • Yukariyi okumadim ama. Öyle bir kız gorsem herhalde afiyet olsun der giderdim. Çünkü o manzaradan daha büyük bir aci yoktur herhalde. Ve bir kıza o şekilde icirebilen erkeğe helal olsun mu desem bedduami etsem :/

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende öyle sanmıştım ama olay çok başkaymışş :// Yukarıyı okursan anlarsın

• 2ay

Tabii

• 2ay

Sadece izlerdim yapabileceğimiz ne var ki. :/

• Bir şeylere çok üzüldüğü açık. Muhtemeldir ki ya yakınını kaybetmiş ya da duygusal bir ilişki sorunu vardır diye düşünürüm.
    Onun dışında asla rahatsız etmem, yanına da gitmeye çalışmam. Ama herhangi bir sorun olursa çok içmekten dolayı ya da başka bir sebepten ve yardım edebileceğim bir durumdaysam ancak yardım ederim.
    Bunlar dışında bir davranış göstermem...

0|0
    0|0
  • Ne güzel ya.. bende gormustum yolda bir kadn ağlıyordu makyajı akmış felan gittim peçete. Verdm sonra konuştuk felan baya sağlamıştı işte numarami aldı bende aldm gorusuyoruz arada ixiyoruz felan

1|0
    0|0
  • İçmeyin şu zıkkımı be kızım demiyor mu sizin anneniz

0|0
    1|0
  • Dikerim

0|0
    1|0
  • viski bardağımı kaptığım gibi yanına otururum. usulca yaklaşırım. bir kaç saniye gözlerinin içine bakarım ve ona derim ki : sevişelim mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben olsam alaycı bir gülümsemeyle derdim ki: '' Kim olduğunu bilmiyorum ama acemi bir çapkın olduğun belli. Yok ol..'' tabi diğer kızları bilmem :D

• 2ay

viskimin kalan bir kaç yudumunu da tek hamlede dikip bardağı bırakıyorum. yüzümde hafif bir kızarıklık ve pişkin bir gülümsemeyle iyi akşamlar deyip kalkıyorum. motosikletime binip oradan uzaklaşıyorum

• 2ay

Gülümsemenin dozunu artırarak, iyi akşamlar diyorum ve içmeye kaldığım yerden devam ediyorum..

• Acırım la. Kesin aşk acısıdır derim. Taktik veririm tavlasın diye. Sevenin halinden sevenler anlar ne de olsa 😊

0|0
    0|0
  • gider 1 şişe şarap 1 paket sigara kapar beraber ağlarız :(

0|0
    0|0
  • Uzaklaşırım. İçkiliye bulasilmaz. İçkili değilse de ağlayana bulasmam.

0|0
    1|0
  • İlgimi çekmez kendi haline bırakırım

0|0
    0|0
  • içimden gidip konuşmak geçer ama ters tepki vereceğini düşünerek yanına gitmezdim. dediğin olay doğru ise helal olsun sana

0|0
    0|0
  • yavaş zıkkımlan derim

0|0
    0|0
  • Bu hikayeyi daha önce duydum ben

0|0
    0|0
  • İçki içen kim olursa olsun hiç hoşlanmam yazık Allah ıslah etsin inşLlah bu alışkanlığından vazgeçer derim hiçbir zaman kınamam

0|0
    0|0
  • Soruyu okudum sadece ickiyi elinden alir guvenle evine goturur anasina babasina kocasina her neyse teslim ederim

0|0
    0|0
  • 20 yilda bunu atlamasi gerekirdi

0|0
    0|0
    • 2ay

Bazı acılar ilk gün ki gibi taze olabiliyor, kendimden biliyorum. Ben de çok büyük kayıplar yaşadım şahsen değil 20 yıl 20 asır geçse de unutamam ben..

• 2ay

Yahu ne kadar cahil insanlarsınız. Babasını kaç yaşında kaybettiğinin be önemi var acı her yaşta acıdır

• 2ay

insan psikolojine aykiri git biraz arastir cahal

• Gider sarılır derdini dinlerim.

0|0
    0|0
  • Giderim bende boyle hayatin diyip beraber iceriz.

0|0
    0|0
  • öpeirm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...