Bu fotoğraf çok tatlı değil mi? 😍Evet onlar gay?

Bu fotoğraf çok tatlı değil mi? 😍Evet onlar gay?Dünya'yı daha iyisi için değiştiriyoruz. Artık bunu görmeye herkesin alışması gerek, çünkü yeni dünya düzeni bu! Sevseniz de sevmeseniz de saygı duymak zorundasınız. Neyse sizce bu ikisi çok tatlı değil mi? ❤️
#loveislove 🌈

0|0
25|22

En İyi Kız Görüşü

• Evet çok şirinler

0|1
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• küpe takanı dövüyorduk öpüşene neler yaparız bilmiyorum buyursunlar gelsinler.

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 24

• İğrenç

0|2
    0|1
  • OMY çok şirinler ya ♥

0|1
    1|1
  • aksine iğrenç!

0|1
    0|1
  • Tatlilar

0|1
    1|3
  • Ayrı ayrı tatlılar

0|0
    0|1
  • Değil :/

0|0
    0|1
  • Ayy cok tatli oglan lar yav

0|1
    1|2
  • Degıl

0|1
    0|0
  • tatlı skskskdkd

0|1
    1|0
  • Hay senin yeni dünyana da düzenine de..

0|1
    1|0
  • Değiller

0|0
    0|1
  • İğrenç. Yeni dünya düzeniymiş bir de 😂 Görürsem söylerim

0|0
    0|0
    • 2ay

Amerika'da eşcinsel evlilikler yasallaştı. Bundan haberin var mıydı? Kaçıncı yüzyılda yaşıyorsun? 😂

• 2ay

@HistoireNaturelle neyse iyi akşamlar.

• 2ay

Saka bir yana, sunu bil kalp kirmayi sevmem, ister bana kufur et, saygisiz ol ben boyleyim ( ister escinsel ol demeyecegim cunku artik gorusumu biliyorsun ) tepki resimeydi ve tavrina, ama hos bulmuyorum bu kadar!! bu yuzden eger incittiysem ozur dilerim, gece vicdanim rahat uyumayi severimde :-D, sadece bil istedim , kabul etmeye bilirsin, kendin bilirsin. Sana da iyi aksamlar.

• Ilüt kavminden haberin var mı?

1|0
    1|0
  • tatlılar ama jsjssjsj bu kadar tatlı birilerinin gey olması sjsjsj

0|0
    0|0
  • Bilmem 😂

0|0
    0|0
  • Kusabilirim

0|0
    0|1
  • eyvallahta bana baya iğrenç geliyor 😒 böyle olması gerekiyorsa neden cinsiyet var 🙄

0|0
    0|0
  • Ayrı ayrı evet de birlikte iğrenç

0|0
    0|0
  • İrencsiniz

0|0
    1|0
  • Gayet iğrenç ama saygı duyarım tabi

0|0
    0|0
  • Çocuk çocuk allah seni islah etsin emi:) birgün dogru yolu bulursun işallah iğreç bu arada resim kızlar kadar narın güzel bir varlık varken erkeklere yönelmek niye allah akıl versin

0|0
    0|1
  • Normal bir fotoğraf

0|0
    0|0
  • Bana ne sizden yaaa alışmak da zorunda değilim. Nedir bu baskı kardeşim. Gidin ne halt ediyorsanız edin, gözümüze sokmak zorunda değilsiniz... Biz de bu tip şeyleri sevmek zorunda değiliz.

1|0
    1|0
    • 2ay

Gözümün önünde bir erkekle bir kız öpüşebilecek ise iki erkek de öpüşebilmeli.

• Neden gizlisin? Yemedi mi

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İğrenç varlıklar.

2|1
    3|1
  • kustumm

0|1
    2|1
    • 2ay

Bende senin gibi tipleri gördüğümde kusuyorum. 😂

• 0|0
    0|0
  • Tabikide değil. Bu ne...

0|0
    0|0
  • İğrenç mk gidin kapalı kapılar ardında ne b. k yiyorsanız yiyin milletin midesini alt üst etmeyin..

birde 45 üstü yazıyor Allah bilir milletten gizlenmek için birde karın felan vardır senin.

1|0
    1|0
  • bu mu daha ıyısı. Tamam saygı duyuyuormda gelıp de karsımda sevıssler gırısırım mıdem bulanıyor bızım onlara degıl onların bıze saygılı olması lazım.
    Dunyayı daha ıyısı ıcın degıstıyoryuz dıyor bıde cocuklarıma boyle bır gelecek bırakmak ıstemıyorm o yuzden cocuk yapmıyacam.

0|0
    0|0
  • La bir hadi ordan gidin6

0|0
    2|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • ne saygısı ya ne diyon ya mide bulandırıyon mandalinayı kustum yeminlen sadhad

4|0
    2|0
  • bu site insanların ahlakına yönelik saldırı yapıyor uyanın artık bunların hepsi fake hesap kendiniz olun !!!

0|0
    1|0
    • 2ay

Ne alaka? Ahlak mı? Sen burda karı kıza yavşarken kendini çok mu ahlaklı sanıyorsun?

• Hani saygı olayı tamam da abartilirsa sıkıntı. Benim çok samimi 2 arkadaşım gay sürekli aynı ortamda olmak zorundayım ve hiç de bu fotodaki gibi davranmıyorlar 😉

0|0
    0|0
  • adamlara saygı duyarımda bunların saygı duyalacak bir tarafı kalmamış.

1|0
    0|0
  • tatlı değil

0|0
    0|0
  • kusacağım ya

0|0
    1|0
  • Igrenc

0|0
    0|0
  • saygı duyulmali