Fransa'da Apple Stor'a girip tüm Iphone ve Macbooklara zarar veren şahıs hakkında ne düşünüyorsunuz?

Apple Store'a daldı, iPhone'ları parçaladı. Fransa'da meydana gelen olayda bir adam, Apple Store'a girdi ve eline geçirdiği tüm iPhone'ları kırdı. Olayla ilgili henüz detaylar mevcut değil ancak aşağıdaki videodan görebileceğiniz üzere bahsi geçen adamın kızgın olduğu her halinden anlaşılıyor.

Olayın sonunda güvenlik tarafından dışarıya çıkarılan adam, polisin gelmesinin ardından polise teslim edildi ve göz altına alındı.

Size soru bu olay Türkiye de yaşanmış olsaydı sizce nasıl tepki alırdı ve neler meydana gelirdi?
#pilavüstü #pilavınateknoloji #Apple #Iphone7 #Macbook #Çıldıralımhepimizbirdençıldıralım :)

1|1
15|24

En İyi Kız Görüşü

• Valla cok iyi olmus cokta guzel olmus valla adam crazy boy ama yemistir cezayi

0|1
    0|0
    • 2ay

Huzuru bozmadan kitlerler para ve artı apple store masrafları zararı hepsini ödetirler

• 2ay

Adam odeyemez hayatta zenginse bile odemekte sorun ceker. Fakirse bobregini satsa odemesi imkansiz gibi bisi

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede olsa o iyfon 7 lerin hayaliyle yanıp tutuşan bizim çılgın gençlerden iyi bir sopa yer o vurduğu taşla kafasını gözünü yararlardı😂

0|1
    0|0
    • 2ay

Türkiye de olsa zaten apple fanatikleri davacı olurdu adamdan bence :D

• 2ay

Aynen öyle ya arkadaşım affle ya o stıv abimiz onu bugünlere getirdi diye ağzını ya ya konuşan gençlerimiz gibi olmasa o telefonları her yıl yeni 1 tane çıkarım 3-4 bine kakalayamazlardı insanlara.

• 2ay

Kesinlikle öyle apple gibi firmalar iki özellik değiştirip kakalıyor telefonları biraz fantatizme karşıyım telefonda açıkçası

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 23

• Olan kendine oldu şimdi bir iphone parasını iade ederken kendisi muhtemelen 20 iphone parası verecek.

0|1
    0|0
  • Sebebi ilgilenilmemek ise bence haklılar...
    Bunu yapacak gücü nerde buluyor merak ettim kendi malı olsa neyse...
    Türkiyedede çok görüldü-yazıcılar-telefonlar-konsollar ses sistemleri adamlar kapnın önünde çatır çatır parçaladı ama bir farkı vardı bunlar parasını vermişti... Buradakı adamların malına saldırıyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Doğru apple dava eder adamı sanırım teker teker alır parayı ama adam ünlü oldu durduk yere Türkiye de olsa temiz sopa yerdi sanırım

• 2ay

Hacı siz nerede yaşıyorsunuz hangi semttesinizde dalacaklar?
      Türkiyeyi itin dötüne soktunuz vallahi ya... Yok dalarlar yok keserler?
      Valla bizim gittigimiz yerlerde uyarırlardı siz acilen çevrenizi degiştirin...

• 2ay

Burada psikopat satıcılar var o bakımdan demiştim açıkçası dayak yerdi o bakımdan çoğu yerde yer adamın malını zarar veriyor diye

• sigortası olsa bile günah yazıktır o teknolojik aletlere. Türkiyede müşteri bile olsam saldırırdım o ite çünkü o cihazlar emek işidir.

0|1
    0|0
    • 2ay

Fabrikalarda az bir ücretle çalıştıran çok apple çalışanın emeği var cidden sinir olunası bir durum yazıktır

• Yanlis degilsem kırılan telefonunu iade almadiklari icin boyle salakca bir faaliyette bulunmus arkadas. Türkiyede olsaydi muhtemelen ilk cihaza vurduktan sonra calisanlar tarafindan linc edilirdi.

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen öyle bir tanesini kırsın tamam iade almadı diye tüm mağazadan ne istemiş mübarek arkadaş

• 2ay

Yok zaten kıran adamdan bahsediyorum. Hakkını arasa olmadı yeni telefon alsa daha karda olurmuş. Şimdi ise hem telefonu elinde kaldi hemde para verecek.

• 2ay

Aynen öyle kendi salaklığa doymasın

• O son kırmızı şarabı şişesini açtırmayacaktı! :'(

0|1
    0|0
  • Kul hakkının dibine vurmuştur. Kimsenin bunu yapmaya hakkı yok. Android seviyorum diye bunu destekleyemem.

0|1
    0|0
  • Samsung Note 7'den sonra Iphone'lar da patladı. :)

0|1
    0|0
  • Olm şimdi isteseler var ya bu adamın hayatını karartırlar lan. Yemin ediyorm var ya hayatı boyunca o cihazların parası için bedava çalışır Apple'a.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bence imkanı vardır bu kadar özgüvenin arkası boş değildir her halde

• 2ay

Baba işte zaten o yüzden "isteseler" diye bir kavram kullandım ya. İsteseler. Hani o an ceo'un kafası karışık olsa veya sinirli olsa adamın hayatı bitti. Kısaca bunu demeye çalıştıydım.

• 2ay

aynen haklısın onlara kalmış bir durum tabi sıkıntılı

• İçim gitti lan izlerken...

0|1
    0|0
  • Bu fransızlar ne kibar insanlar 😊

0|1
    0|0
  • lan ne bıcım bır yer orda bır suru işçi var ve bırı karsı cıkmıyor ulan memleketımde olsa boyle bısey degıl telefonu kırmak ekranını cızzse adamı hastanelık ederlerdı :)

0|1
    0|0
  • şu kadar zengin olsak yeter

0|1
    0|0
  • -neden yaptınız?
    -samsungun selamı var :))

0|1
    0|0
  • bişeye kızmış, söylenene göre parasını iade etmemişler o da kızmış

0|1
    0|0
    • 2ay

Bende telefonuyla ilgilenmediler diye kızdı diye biliyorum ama iyi kızmış keşke tüketici haklarına başvursaydı bu kadar zarar etmezdi

• Adamın herhalde ölmeye yakın bir vakti var istediğini yapiyo ya da milyarder

0|1
    0|0
    • 2ay

Olabilir ya da aşırı psikopat bir telefonu tamir etmediler ilgilenmediler diye dağıtmış mağazayı

• 2ay

Benim yaptığım deliliğin her videosu çekilseydi inan bana dünya fenoveni olurdum 😂

• 2ay

Ahaah bence bu da sanat sayılmalı :)

• sağlam dayak yerdi

0|1
    0|0
  • Güzel cesaret helal :D

0|1
    0|0
  • Sorun yaşamış teknoloji meraklısı ama bir şey anlamayan bir canım sadece.

0|1
    0|0
  • Anladığım kadarıyla.
    Telefondaki sorunla ilgilenmemişler.

0|1
    0|0
  • Orta çağların haşinliğini barındırıran sanatsal bir olay zevkle izledim

0|1
    0|0
  • konuyu degisirim hemen

0|0
    0|0
  • Dükkandakiler neden durdurmadı derseniz öncelikle delinin teki ve güvenlik görevlileri olmadan normal insanlara zarar verebilir. İkinci sebep ise bu cihazların hepsi sigortalı ve yenileri gelecek bedavaya. Ayrıca bu salakdan da hepsinin parasını alıp apple firması hiç ürün satmadan bunların hepsini satmış gibi kar edecek. Yani çifte kar edecekler tabi dokunmazlar :D Haa Apple bayisi olmayan bir dükkanda kendi imkanlarıyla kendi parasıyla bu malı getirten bir adamın dükkanında mesela Türkiye de bunu yapsa dükkan sahibi kesin dalardı oda ayrı :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynı fikirdeyiz hepsi sigortalı adama almadığı telefonların parasını kitleyecekler yine de sonra da serbest bırakırlar türkiye de olsa sopayı yerdi o kesin :D :D

• 2ay

Adam çok kızmış bu belli. Haklımı haksızmı bilemem ama yaptığı delilik tabi :D

• 2ay

Bizlik değil biz bir tane bile kırmayız sanırım

• Ajandır

0|1
    0|0
Yükleniyor...