Özgüven sorunu?

Ben yakışıklı biriyim dışarı çıktığımızda kızar hep keser beni fiziğim iyi spor yapıyorum dövmeliyim falan ama konuşmam biraz bozuk diye özgüvenim az biraz ne yapmalıyım kızlar konuşması bozuk biri çok mu kötü bu kriterlere rağmen?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende heyecanlanınca kekelerim bende güzel bir kızım övmek gibi olmasın örnek olarak söylüyorum ama bunu kendime sıkıntı yapmıyorum :) kabul eden böyle etsin ve hiçbir iticiliği yok hatta tatlı bir görünebiliyor emin ol :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Emin olamıyorum olabilsem zaten aslında psikolojik benim küçükken bir şeyden korktumda öyle oldu şimdide heyecanlanınca acaba öyle olur mu diyorum ve oluyo 😔

• 2ay

Takip ettim seni

• 2ay

Tamam gördüm bende döndüm

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven sorunun olduğu kendini saçma sapan övmenden belli şahsen ben kendimi övücek olsam sana karşı övmem mk az yaratıcı ol utandığın insan senle aynı ama sen bu saçma kafayla geceyi sağ elinle geçirmeye devam ettikçe ben gece biriyle uyuyup sabah başka biriyle uyanmaya devam edicem bu sorunu bana özelden ulaşarak çözebiliriz senin tercihin

0|0
    0|0
    • 2ay

Kızlarla yatıp kalkıyorum abartma mk ve senden yardım almam 😄😄

• 2ay

Zamanımı çalmazsanız! *

• 2ay

Allaaahhh şundaki egoya bakk 😂😂😂😂😂 yazık sana

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendi için böyle düşünen biri özgüvensizim diyor ya Rab , nerelere gidelim

0|0
    0|0
    • 2ay

Gerçekten öyle ama bunu ben değil çevremdekilerde söylüyor

• 2ay

#GizliSoruyuSoran Kardesim ozguvensizlik bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenlligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligi

• 2ay

@muratalkann94 evet sevdim birini kardeşim

• Kötü bir şey değil

0|1
    0|0
    • 2ay

Heyecanlanınca konuşamıcam sanıyorum korkuyorum ve korktuğum için öyle oluyo

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...