Erkekler neden en ufak fırsatta üstümüze abanir?

Genelleme yapmak istemiyorum ama başlıkta kısaca böyle yazabildim. Son birkaç ayda 2 defa karşılaştım bu durumla. Bugün olan da arkama dönüm arkadaşıma birşey sordum anlamadıysak yaklasiyoruz ya bu baya abartmis, aramizda 2,5 karış mesafe kalicak kadar yaklasiyor aniden. Ben kafami geri çekince de tuhaf oluyor ama ben ona karşı çok samimi davranıp yakinlasmiyirum ki, nasil böyle davranıyorlar bilmiyorum.

Güncellemeler:
2ay ...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben karşıdan güzel kız gelince bile yolumu değiştiren insanım be. Günahıma girmeyin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Açıklamada yazdim, genelleme yapmak istemiyorum, sadece birkaç kişide gordum ama başlıkta bunu aciklayamadim, diye.

• 2ay

Tebrik ederim sizi bu arada.

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer oranı buranı açıp cezbedici şeyler yaparsan onlar da dayanamaz atlar üstüne kezo, bu konuda ne kadar şikayetçi olsan da mahalle arkadaşlarına anlatmadan duramıyorsundur kessin

0|0
    0|0
    • 2ay

Niye bu kadar on yaegilisiniz? Ayrıca bunu da ilk kez birisine anlatıyorum onda da gizliden. Acaba ben mi kötü dusunuyorum yoksa gerçekten öyle mi diye öğrenmek istedim. Başkasına yazdığım yorumu kopyala yapıştır yapıyorum;
      Biz sınıf olarak okulların açılmasıyla 2 haftadır tanışıyoruz, birbirimizi çok tanımıyoruz ama ben kapaliyim ve okulda da böyle duruyorum yani. Sınıfa karşı diğer kişilerden farklı olarak pozitif enerjim dikkat çekiyor ama hiçbir erkekle samimi değilim, en fazla sınıf içinde ordan oraya espiri yapmışimdir o da nadir. Dikkat ederim yani, erkeklerle el kol temasında da bulunmam. Acaba beni tanımadığı için sadece neşeli tarafını gordugu için mi böyle rahattı? Beni taniyan erkekler mesafesini çok iyi koruyor, benim onlara birşey dememe gerek kalmıyor, saygili iyi oluyoruz. Bildiğim kadarıyla her kıza her hareket yapılmaz. Mesela yoldan geçerken bile laf atilan kız var atilmiyacak kız var. Bu yüzden kendimi kötü hissettim, sucladim açıkçası."

• 2ay

Belki bu soruda gordugun kadarıyla beni, kendini prenses sanan kişilerden, ergenlerde biri olduğumu satabilirsin ama emin ol hiç öyle biri değilim. Belki bu kez böyle dusunmus olabilirim ama bu ufak bir yanılgı

• 2ay

Olaya dikkatle özümseyerek bakmanız herşeyi görüp anlamanıza yardımcı olacaktır eğer erkekler konusunda yeterli bilgi sahibi değilsen biri ile bir süre konuşup erkekler hakkında alabildiğin kadar bilgi al hatun sende ama ona erkekler nasıl varlıklardır zamqiee diye soru sorarak yaklaşma mesela böyle bişi yapsaydım sen ne yapardın tarzı şeyler sor ürkütme erkekleri tanı ona göre yaklaş emin ol o zaman abanmak istemedikleri ve bilinçsiz yaptıkları bir olay olduğunu anlarsın dinlediğiniz için teşekkür ederim

• hormonlari cildirmis

0|0
    0|0
    • 2ay

Olabilir, ama buna sahip olmalı. Zaten ergenlik çağındayiz.

• Azmış erkek denk gelmiş.

0|0
    0|0
  • niyeti sen değilsin kendi fantezisini doyuruyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Onu ben de biliyorum da bunu yansıtması çok kötü. Tamam ergenlik çağındayiz da kursun kendi kendine, boyle yapmasin

• 2ay

sorununa çözüm bulabildin mi

• 2ay

Evet, tesekkurler :)

• Öylesyle uzak dur. Ya da vur ağzına ağzına

0|0
    0|0
    • 2ay

Sinifta, derste böyle yapıyor. Ne yapabilirim ki, sapik diye bagirayim mi :D?

• 2ay

Biraz ergenlikte diyelim :D Lise işte.. Ama ne olursa olsun bunu yansitmamali.

• geçirmek istediğini belli ediyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Oha 😳 Biraz abartmadiniz mi?

• 2ay

Görücü usulü? Çok iyi tanımadan evlenmek yanlış bence. Yok, benim sevgili olaylarına bakış açim farklı. Çok boş, ve yanlış buluyorum. Kesinlikle akademik başarı ve kariyer ilk yapılması gereken, sevgili, evlenme ise en son.

• 2ay

aferin yolundan şaşma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...