Benim gibi psikopatlık derecesinde stalk yapan var mı?

Bir zamanlar seviyordum ama unutamadigim icin klasoru silmedim. Ailesinin (anne-baba-kardesler), yakin arkadaslarinin ismini. Kac kardesler. Dogum gunu, burcu. Bircok seyi biliyorum ona dair. Onunla tanistigim andan itibaren ki yazismalarimizdan sosyal medyada paylastigi resimleri, videolari. Ailesinin onunla birlikte paylastigi resimleri sosyal aglardan bana yaptigi gondermeler, sarkilar herseye kadar biliyorum. Kisa sureli koydugu durumlarida biliyorum. Hepsini yakaladim ne yapti ne etti herseyden haberdarim. Bunlari yaptigimi bilse var ya. Şaşırır. Beni hanimefendi sessiz olarak gordugu icin bu yaptiklarim ona tuhaf gelebilir. Ama bunlar sevgiden arkadaslar 😂 sonucta onun gecmisini yaptiklarini bilmek hakkimdi. Onunla konusmam sonlandi zaten bu klasoru konusmadan once yapmistim. Onu unutamadigim icinde oylece kaldi 😂 beyler sevince sülalenizi ogreniriz bizi hafife almayin 😂 asagida sansurlu bir sekilde gorebilirsiniz klasorumu 😄 (dahasi varda sigmazdi buraya 😂)
Benim gibi psikopatlık derecesinde stalk yapan var mı?

Güncellemeler:
2ay Haydi var mi arttiran benim gibi stalkerlari gorebilirmiyim? 😂😂

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Her şeyi imha edenlerdenim. 😄

1|0
    0|0
  • Kıız sen ne diyosun stalker var burda isim ver soyağacını kütüğünü buluyum o derece 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...