Zenginlere duyulan gıcıklık?

Özellikle instagramda bakıyorum ve böyle aşırı zenginlere gıcık oluyorum bu insanlar bu kadar parayı ne kadar buluyo? İnsanlar ömür boyu çalışıp o kadar parayı bir arada göremiyor onlar 1 yıllık maaşımızı 1 günde yiyorlar. Bizim ne eksiğimiz var biz köle miyiz? Haksız mıyım ya siz söyleyin nerden cikiyo o kadar para? Biz köpek gibi çalışıyoruz ay sonu zor geliyo

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen çoook yorulduk daha birde iş çıkışına denk geldik dolmuş kalabalıktı tam yanımızdan cırtlak fosforlu pembe kaplı porsche içinde bizden 1-2 yaş büyük bir kız
    Arkadaşın gayet normal bir ses seviyesiyle herkezin duyacagı şekilde açık açık utanmadan verdigi tepki
    =Ben böyle kaderin a****** k ****** Haklı oldugu içinde bayan erkek kimse birşey demedi :D Çünkü herkezin fikri aynıydı..

0|0
    0|0
    • 2ay

Ahahahhaa valla ben de bisey demezdim kesin herkes o an onu gecirmistir icinden

En İyi Kız Görüşü

• Kesınlıkle haklısın bende cok kıskanıyorum zengınlerı

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de zengin olmak istiyorum bazen her istediklerini aliyorlar

• 2ay

Kesınlıkle hatta o kadar dılıme vurmus kı ablam dedıkı sen neden zengınlerı kıskanıyosun ins bı gun bızde cok zengın oluruz

Erkekler Ne Diyor 7

• eeee napalım kanki kaderimizde böyle yaşamak varmış 2 bin tl maaş alıyorum adamlar dakikasında yiyor o parayı. biz 1 ay nöbet tutalım :)

0|0
    0|0
  • Sen daha zengin görmemişsn . Benim ortamımdaki dönem parayı görsen ağlarsın 😂

0|0
    0|0
  • Kafayı kullanıyorlar çağ teknoloji çağı işi bilen yürütüyor :D :D

0|0
    0|0
  • zaten o ferrarilere binenlerin hepsi kardeşim oluyor kimse helal olsun çalışmış almış demiyor 😂ohaa arabaya bak bee vay kardeşim para var tabi ya ogluna bak ya diyorlar 😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle bişey de demiyorum da sadece o kadar parayı hangi mesleği yaparak kazanıyorlar o arabadan 2 3 tane var benim ömrümde göremeyeceğim yerlere gidiyorlar

• 2ay

Anlat nerden cikiyo o para merak ediyorum

• 2ay

eskiden heryer araziymiş böyle değildiki herşey ev tarla arsa degersizmş adamların dedeleri uyanikms almış zamanında bizimkilerde yemiş içmiş gezmiş bide olanıda satmışlar ben doğmadan dedem bana düşman kesilmiş :D

• O gördüğün zenginlerin ailesinde illaki köpek gibi demeyeceğim ama çok çalışanlar olmuştur helal haram onu bilemem

0|0
    0|0
  • Doğru his giciklik değil kıskançlık. Niye ben de yok hissi

0|0
    0|0
    • 2ay

Dedim ya zaten bizim ne eksiğimiz var bizde niye yok diye

• Cok yanlış kişiler zenginlik yaşıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok haklısınnnn :( herkes eşit değil işte

0|0
    0|0
    • 2ay

Yine de bu halimize de şükür evet aç değiliz ama o insanlar bu kadar parayı nerden buluyor bunu merak ediyorum dünyada bu kdr insan aç gezerken

• Bir suru kazanc yolu var bilene isteyene

0|0
    0|0
Yükleniyor...