Birine dostum diyebilmeniz için hangi kriterleri taşıması gerekir?

Dostum dediğiniz insanın güveninizi ve dostluğunuzu kazanabilmesi için aranızda ne gibi paylaşımların olması gerekir🍀?

1|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• cok iyi tanimis olmam lazim , yere tükürmicek laf atmicak kimseye , en uyuz seyler bunlar , dostum olan kardesim gibide sayilir , maddi manevi destegimi hic esirgemen , benim maneviyata ihtiyacim var sadece , o yönden hep destek olmali , ozaman hersey harika olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hep yaninda olmasi gerek haklida olsan haksizda tehlikeye atabilmeli kendini senin icin yanlisi gizlemeli hic supe etmeden sirtini donebiliyosan ona o iste dostundur senin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bana karşı ben dürüst ve net olmalı..
    hatalıysam sen hatalısın demeli..
    haksızlıgımı söylemeli yüzüme
    ama kalabalık içinde haksızsam hatalıysam bile bana arka çıkmalı

1|0
    0|0
  • Artık hiç olmayanı yakalayabilme umudundan bahsediyorsunuz. Koşulsuz bir bağlılıktan. Çıkarsız bir paylaşımdan. İnce ince örülmüş bir kanaviçenin emeğinden. Sarkan iplikçiklerin her düğümünü tek tek birlikte atabilmekten. Artık olmayandan bahsediyorsunuz hanımefendi. Kolay kolay olamayacak olandan.

0|0
    0|0
  • Yediginiz ictiginiz ayri gitmeyecek paranin aranizda lafi olmayacak. Zor gunlerinizde birbirinize destek olacaksiniz... etc etc

1|0
    0|0
  • 3 sene boyunca haftada en az 2 gün görüştüğüm birisi olmalıdır.

1|0
    0|0
  • herşey

1|0
    0|0
  • Dost falan istemiyorum

1|0
    0|0
  • ben herkeze dostum dyorum

1|0
    0|0
  • Çok yoruldum artık konuşasım bile gelmiyor. Dost falan hikaye. herkes şerefsiz olmuş

1|0
    0|0
  • mantıklı olmalı

1|0
    0|0
  • paranın lafı olmaması seni satmamalı derdini dinlemeli çözüm bulmalı vs vs+

1|0
    0|0
  • Sabahtan beri bir soru sor diye bekliyorum sanırım yüzlerce soru baktım karşılaşalım diye. Kolay vazgeçen biri değilim emin ol. Birine dostum diyebilmem için canımı malımı namusumu teslim edecek kadar güvenimi kazanmış olması gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• güven vermeli, kayıtsız şartsız değer vermeli

1|0
    0|0
Yükleniyor...