İnsanları burçlarına göre yargılamak ne kadar doğru? Siz burçlara inanıyor musunuz?

Zvynxp
Herkesin çevresinde vardır eminim etrafındakileri burçlar üzerinden kendince analiz edenler. Bazıları analiz edeyim derken fazla abartıyor ve analiz etmeyi geçiyor insanları yargılıyorlar. Nedir bu burç manyaklığı?

Burçlara inanmıyorum. Belki insanların üstünde biraz etkisi olur bilemiyorum ama sırf benim burcum da atıyorum dedikoducu veya sempatik yazıyor diye benim de dedikoducu veya sempatik olmam mı gerekiyor? Hayır yani "öyle değilim" desem de "bir zaman sonra gerçek kişiliğini yansıtırsın sonuçta" diyecek kadar inanan insanlar var.
Burçlara inanıyorsanız saygı duyarım karışamam sonuçta ama biraz olsun kendinizi frenlemeye çalışın ve insanları burç yorumlarına göre aynı kefeye koymayın (!)
Burçlara inanıyorum
Burçlara inanmıyorum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
İnsanları burçlarına göre yargılamak ne kadar doğru? Siz burçlara inanıyor musunuz?