Erkeklerin kızların egoist tavırlarını haketmesi?

Burada egoistligi savunmuyorum. Egoist insanları da hiç sevmem ama erkekler bazen bunu hakediyorlar. Erkeklere 2 güler yüz gösterince çoğu (bakın hepsi demiyorum) başka düşünüyorlar (sevgili olmak gibi) yılışmaya başlıyorlar. Bu yüzden onların bu tavırlarından korunmak için kızlar onlara sert mizaçla yaklaşma yoluna gidiyorlar. Ve bazen kızların haklı olduğunu düşünüyorum. Erkekler kendi kız kardeşiniz olduğunu düşünün o erkeklerle arasına böyle bir perde çekmeyip de hepsinin kendisine yaklaşmasina izin vermesi daha mı iyi olurdu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• katılmıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok sirin insanimdir soylemesi ayip birine donup bir sey sordugumda ya da gulumseyip tesekkur ettigimde direk kafalarinda aha kiz sinyal verdi olusuyor kac defa geldi basima tabisi hak ediyorlar anasini satim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sence nasıl davranması gerek erkeklerin?

0|0
    0|0
    • 2ay

Kızlarla arkadaş da olunabileceginin bilincinde olmalılar

• haklısın

0|0
    0|0
  • peki.. kız kardeşimizi kargoyla göndereceğiz damat evine. oldu mu!

0|0
    0|0
    • 2ay

kendi abinize gelince ten uyumu dersiniz başka erkek olunca perde çekmek filan. ohhh ne iyi leen!

• 2ay

Normalim

• 2ay

fiziğin iyiyse de sana aldırış etmeden dengesizce lodoslama atlarlar. artık bir caziben var ki bundan şikayetçi olmuşsun. genelde bu konunun sözcüleri şişman ve aşırı itici çirkin kızlardır. kendi ilgi görmediğinden bu yolla erkekleri ezmeye çalışırlar. misilleme yani

• Kızlara hiç asılmadığım için sıkıntım yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bazısı hak ediyor evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...