Benim arkadaslarimin hiçbiri gerçek arkadas degil 😥?

Ya hepsi çıkarı olunca geliyo ortamda yokmuşum gibi davranıyorlar bisey olunca herkesi çağırıp beni çağırmadan beklemeden gidiyolar bir en iyi arkadaşım var o da eh yani gidip onlarla takılıyo onuda seviyorlar ama benden daha çok seviyorlar ama çıkarı için onu bile satıyorlar 6li grup hep birbirinin arkasinda sadece biz ikimize yapıyolar en çok bana yapıyolar sırf takilmalik olsun diye geziyorum en iyi arkadaşım benimle konuşuyo falan ama bir yere giderken onları çağırıyor sinirim bozuluyo iki arada bir derede kaldım boyle devam mi ediyim arkadaşlığı kesip çok az sohbet edip yanlız mi kalıyım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence onlarla hiçbir şeyini paylaşma. Lisedesin sanırım lise kaçsın bilmiyorum ama okul bitene kadar onlar seni kullanıyosa sende onları kullan tatlım. Çünkü yanlızlık insana hiç iyi gelmez okuldanda soğursun ve şundanda emin ol okul bitince o seni dışlayanlarınn arasında da arkadaşlık filan kalmayacak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yeni arkadaslar bulsana hic böyle satış flan sevmem

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl ediniyim diğer kişilerde sınıftaki beni kotu yola düşürebilecek kişiler onlara hic bulasmam

• 2ay

Tek tabanca ol ozaman hem yalnizlik insani erdemlestirir 😂

Kızlar Ne Diyor 1

• Hemen kes arkadaşlığını kullandırma kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...