Rüzgar Çetin davasında yaralı polisten sonra şehit polisin de ailesi şikayeti geri çekti. Sizce nedeni ne olabilir?

Hatırlanacağı gibi yaralı polis şikayetini geri çekmiş daha sonra muhabirlere röportaş veren öldürülen polisin eşi ''Hiçbir şey eşimi geri getirmez ne teklif ederlerse etsinler şikayetimi geri çekmeyeceğim'' demişti.

Güncellemeler:
2ay Yaralı polis şikayetinden vazgeçince ölen polisin eşi şöyle demişti ''insanların dini para olmuş ben şikayetimi sonuna kadar sürdüreceğim''

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Para yolunu bulur. Kocası mezarında ters dönmüştüt

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya para veya tehdit ikisinden biriside büyük ihtimal paradır. Nasıl olsa kocası vefat etmiş umrunda mı? dul kalmış para almışsa parayla yeni hayat kurar bu kadar basit.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne alaka ya herkes para ya da tehdit yazmış! Kadın zor bir acı yaşamış o anki verdiği tepki çok normal ki asla unutamayacagi bir acı bu! Kaza sonuçta tamam alkol var işin içinde ama kimse böyle bişeyi bile bile yapamaz yaa!! Adam da pişman o vicdan azabı zaten çekiyo. ... büyük ihtimalle kadının ailesi çevresi falan ikna etmiştir sakinlesmistir vs. İlla içiniz fesat olcak

0|0
    0|2
    • 2ay

Kaza sonucu mu? senin çocuğun sicilinden haberin yok heralde

• 2ay

Yüzde yüz haklı olunan sitedede sen hariç herkesin ortak düşündüğü bir konu hakkında herkesi fesatlıkla suçlarsan cevap alırsın onun dışında istediğin gibi yorum yapabilirsin. İstersen ben olsam para verirse vazgeçerim giden zaten gitmiş parama bakarım vsde diyebilirsin ama kimseyi fesatlıkla suçlayamazsın mal meydanda durum meydanda biz kafamızdan senaryo yazıp birini suçlar gibi konuşmuyoruz. Neyse

• 2ay

Ey allahim yazcanmi daha 😄😄

• Bence tehdit edilmiştir tabi para da vermişlerdir

0|1
    0|0
  • eger para içinse özellikle şehit ailesine yazıklar olsunnnn

0|1
    0|0
  • ya paradır ya da tehdit etmişlerdir bilmeden kadını suçlamayalım. bana tehdit edişmiş gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Para ya da tehdit

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Olmaz diye bişey yoktur.. yetersiz para vardır.. yeteri kadar para verince herşey olur yani diyorum para para para.. ver 3 5 milyon şikayetide geri çekerler ayakta yikarlar üstüne yazik.

0|1
    0|0
  • Yüklü bir para verilmiştir çok büyük bir ihtimal... mesela 10-15 milyon tl gibi bir rakam... bu sebeple ne diyoruz bu zamanda babana bile güvenme !

0|2
    0|0
  • Nedeni basit , para tabiki..

0|1
    0|0
  • para ya da tehdit

0|1
    0|0
  • Tehdit etmislerdir. Ya da parayla satin alinmislardir

0|2
    0|0
  • Zaman geçtikçe acılar dindikçe ne yaparlarsa yapsınlar hiç bir şeyin öleni geri getirmeyeceğine karar verdikten sonra para tazminatını kabul etmiş olabilirler.

0|0
    0|0
    • 2ay

Eşi ''Hiçbir şey eşimi geri getirmez ne teklif ederlerse etsinler şikayetimi geri çekmeyeceğim'' demişti. ozman bu konu toplumun gözü önünde olduğu için hergün tvlere röporaj verdikleri için senin dediğin bir durumsa ozman şehit kanı kaç paraya verildi bunu bilmekte hakkımız değil mi?

• 2ay

Orasını bilemem neticede o acı ile söylenen yaşananlar çok farklı olabiliyor o anlık

• BU dünya da paralarıyla hüküm sürsünler bakalım Allahın karsısında da o paraları bir işe yarayacak mı?

0|1
    0|0
  • Para her kapıyı açar!

0|1
    0|0
  • kamu ile haips yatacak demek ki para tabiki

0|1
    0|0
  • davayı geri çekse de ölümlü kaza olduğu için kamu davası devam eder ve ceza alır.. şikayetini geri alması sadece cezai indirimden faydalanacağı anlamına gelir.. adam ölmüş, (Allah rahmet eylesin) ailesinin ne durumda olduğunu bilmeden yorum yapmamak lazım, belkide çocuğu çocuğu için para almıştır bayan bilemeyiz..

0|0
    0|0
  • Para üzüntülerini almıştır.

0|2
    0|0
  • Para her kapıyı açar

0|1
    0|0
  • rüsvet vermislerdir ne olcak.

0|1
    0|0
  • Paranın açamayacağı kapı yok

0|1
    0|0
  • yazık eger dogruysa çok yüksek meblag ya ölü kocasını satmıştır

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen okudum çok karaktersiz karıymış Allah belasını versin :D bazı durumlarda milyon bile verseler kabul edilmez ama ölümlü kaza oldugu için şikayeti geri çekseler dahi savcı suçlamaya devam eder, benim bildigim

• 2ay

Ne savcısı ya bura Türkiye önemli olan kaza madurlarıydı onların aileleri ayarlandın mı bu çocuk askerlik yapmış gibi 1,2 sene durur çıkar. Polis eşide düşünmüştür ki ''Bu çocuk daha genç yazıktır günahtır ölen geri gelmez nasılsa en güzel makama en tepeye gitti herkeş şehadet şerbetini içemez benim bu çocuğu affetmem normalde sevap affettim gitti. Acaba alacağım parayı bankaya yatırsam aylık faizi nekadar ediyor bu hesaplayayım da... şeklinde düşünmüştür'' Ekranda ağlıyordu yine ekrana çıkıp acıtasyon yapmadan açıklama yapması gerek.

• 2ay

bence çok büyük karaktersizlik ve alçaklık karının yaptıgı :D ama günümüz deger yargılarına göre parayla ölen kocasını satması normal karşılanıyor :D adamın kemikleri sızlıyodur mezarında

• ya polislerin asli kusuru alenen testpit edilmiştir ya da sinan çetin ölen polise ve yaralı kurutlan polisin ailesine yüklü bir miktarda hamiline çek kesmiştir benim düşüncem bu

0|0
    0|0
  • Olay ne kardeşim?

0|0
    0|0
  • para için herşşeyi yaparlar...

0|1
    0|0
Yükleniyor...