Kötü müslümanların eninde sonunda cennete gidip, iyi hristyanların Hiç cennete gidememesi adaletsizlik değil mi?

Sadece bir soru bende müslümanım

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Bize mi soruyorsun bunu elimizden ne gelir ki :D

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu olaya hicbirzaman inanmadim misal fetocu denen deyyuslar namaz aksatmiodu ne oldu milleti taradilar simdi onlar cennetemi gidecek ya vatani icin sehit dusenlere ne olacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kuran-ı kerimi okudun mu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Kuranı kerim ne alaka okudum ben egosit çe rabbiniz çok iyidir hoştur herşeyi bilir havasında.

• 2ay

Okumadım ne diyor bu konu hakkında

• 2ay

inan hiçbir şeydemiyor sayın soran. Sadece müslümanlar cennete girecekeninde sonunda diyo kuran. Kafirler ise asla cennete girmiyecek diyo. Düşünsene dünya iyisi bir inançsızla inançlı bir şiddet gösteren bir baba. O baba cezasını çekince cennete gidecek Where is the adalet? :D

• Tam bir saçmalık ama bu konu ile ilgili polemiğe girmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Sölediğinin garantisi yok hepsi Allah ın merhametine kalmış

0|0
    0|0
  • gidemiycek diye bişi yok başka dinde adam gibi yasayıp kendi dinlerine ibadet ettiklerinde de gidebilirler cnkü hangi dinden olursa olsun dualar tek bir yere gidiyor

0|0
    0|1
  • İnansalardı onlarda hz. Muhammede ( s. a. v)

0|0
    0|1
  • işte bu soru beni dinden uzaklaştırdı. Adaletsizlik gibi grliyo bu bana.

0|0
    0|0
  • Yoo yok öyle bir şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Saçmalık zaten bazı ateistler bizden daha ahlaklı iken mesela bizim gidip onların gidememesi nasıl bir merhametlik örneği görüyoruz. Tek suçları tanrıyı reddetmeleri.

0|0
    0|0
  • Lisede matematik dersini 2 ile geçende mezun oluo 5 ıle gecende bıde matematık neymıs ben onunla mı ugrasıcam dıyıp matematıgı kabul etmeyenler 20 yılda surse lısede kalmaya mahkumdur. Umarm acıklayıcı olmustır

1|0
    0|0
  • çok düşündüm, çok yıprattım kendimi bu soru karşısında her turist görsem içim acıyor

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olmayacak zaten, aptal mısınız amk?

0|0
    0|0
Yükleniyor...