Altınoluk hakkında yardım edermisiniz?

Merhabalar. Arkadaşlar önümüzdeki sene yaz tatili olarak Altınoluk düşünüyoruz. Altınoluk nasıl bir yerdir. Tavsiye edermisiniz? turist ortalaması nedir. Eğlenebilirmiyiz?

Güncellemeler:
2ay GÜNCEL
2ay Yorum yapmak isteyen arkadaşlar güncel

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Balıkesir Altınoluğa her yıl gidiyorum. Güzel bence eğlenceli oluyor. Kumunu sevmiyorum ama denizi cidden çok temiz. Akşamları gezecek çok yer var. Doğal güzellik olarak Oraya yakınlarda kaz dağları, hasan boğuldu, mıhli, şahin deresi gibi gerçekten hoş yerleri var. Gittiğinde kesinlikle mıhlıya uğramayı unutma. Yaklaşık 18 metrelik bir derinliği olan şelale var. Turist ortalaması da gördüğüm kadarıyla çok yoğun değil ama eğleniyor ve her yıl başka yerler keşfediyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Geçen sene Antaldaydım. Ve gayet rahatlatıcı ve eğlenceli bir tatil oldu benim için. Bu sene ise Altınoluk düşünüyorum bakalım inşallah pişman olmam. Teşekkür Ederim. Belki seneye rast geliriz bir kahveni içerim :) iyi aksamlar

• 2ay

😅😅 dünya küçük belli olmaz

En İyi Erkek Görüşü

• havası suyu guzeldir, emekli memleketi gibi gorunsede 3-5 kafa dengi arkadaş bulursan mukemmel vakit gecirirsin, gunduzleri şatoda denize girer geceleri antique barda kurtlarını dokersin, ertesi gun tekne turuna cıkar akşama kadar eğlenir korfezin en guzel yerlerinde denize girersin... oda yetmezse alırsın cantanı sırtına dağlara cıkar trekking yaparsın, mıhlı selalesinde kiremitte alabalık yer gozun yerse selalenin buz gibi sularına dalabilirsin... yani anlayacağın senin tatilden ne istediğine bağlı aslında cok yonlu bir yer, kimine sıkıcı gelir ama benim gibi butun bir yıl altınoluk özlemi duyanlarda vardır

0|1
    0|0
    • 2ay

Çok teşekkür ederim, yerinde bir cevap olmuş. Peki turist ortalaması nedir. Çünkü oraya gittiğimde paslanmış İngilizcemin paslarını sökmek ve sosyalleşmek istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Lan daha koca yıl var neyin kafasindasin

0|1
    0|0
    • 2ay

Erken rezervasyon yaptıracağız o yüzden :D

Yükleniyor...