bir konuda yalan söyledim çok stresliyim akıl verin bana :( ?

İşle alakalı bir konu var küçük bir konuda yalan söyledim açığa çıkabilir ve bikaç kişinin bana karşı güveni sarsılabilir siz olsanız yeni bir hikayemi bulursunuz yoksa direk doğruyumu söylersiniz? 😥😦

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ya şey hani sen bana bir soru sormuştunya bende sana bir cevap vermiştim o an kafam karıştı başka bir soruyla karıştırıp yanlış cevap verdim Özür dilerim sorunun gerçek cevabı budur dersin. Yanın cevap açığa çıkmadan hemen düzeltmeye bak. Neden öyle bir yalan söyleme ihtiyacı doğduki?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok sakat bir durum. Valla yalan üzerine yalan devam ettirmek ustalık işi eninde sonunda uzarsa bu iş feci patlayabilir. Konunun uzamayacağı ve köreleceği bir yalan ile belki telafi edilebilir.
    Yalan söyledim diye atlayıp doğruyu söylerseniz o ortamda nasıl karşılanır ki.. bilemedim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence her zaman doğru olmak gerekir. Yalanın da foyası uzun sürmez hadi bu yalanınız tuttu bu sefer mecbur kalığınızda yine yalana sarılacaksınız ve birgün mutlaka yakalanacaksınız. En güzeli doğruyu söylemek. Saygılar

1|0
    0|0
  • Yalan olmadan da bir şeyler yapmanın vakti geliyor sanırım senin için. Bence gerçekleri açıkla pişman olduğunu söyle

1|0
    0|0
  • eğer zor duruma düşeceksen yeni bir hikaye ama bu seferde onu kurtarmaya çalışacaksın, karar senin

1|0
    0|0
  • yalanı yalanla örtemezsin illa bir yerde patlar.

1|0
    0|0
  • Yol yakinken git dogruyu soyle

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılma oldu aslında durum böyle haberiniz olsun derim

1|0
    0|0
  • İs ve yalanı nedir kilifini ayarlariz

1|0
    0|0
  • Soyledgn yalanın kolesı olacaksn. B3nmde basıma geldı

1|0
    0|0
  • hatalı olduğunu kabul et ve direnme. bir daha olmayacağına ikna et.

1|0
    0|0
  • Naptin kız hirsizlik mi yaptın.. kesin kasadan para çaldin

0|0
    1|0
  • Bir yanlış kaç doğruyu götürür bilmem ama, çok yanlışı getirir

0|0
    0|0
  • Yalan. Söyleyerek bin dost kazanacağına doğru söyle bir dost kazan daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• küçük bir konuda yalan söylediysen sıkıntı yok. Benim yalanım seninkini sollayacak derecededir eminim. Yeni bir hikaye bul bence

1|1
    0|0
  • Doğruyu söylese

0|0
    0|0
  • yeni bir hikaye blurum

1|0
    0|0
  • Ben olsam açığa çıkmaması için çabalarm

1|0
    0|0
  • Dusunme fazla