Hiç turev limit integral bilmeyen biri bunları ogrenmeye kalksa kaç ayda ogrenebilir?

Özel ders almadan internetten video seyrederek bu konular öğrenilebilir mi?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Öğrenirsin demek istiyorum ama çok soyut şeyler bilen birisi en azından konuyu biraz gösterse çok daha iyi olur senin için, illaki yrk öğrenicem diyorsan da imkansız değil. Zamana gelince verimli bir şekilde öğrenmek için bence 2 ay kadar bir süre yeterli olur.

0|1
    0|0
    • 2ay

Internette hangi egitimleri tavsiye edersiniz ücretli egitim veren siteler de var. Eğer cok iyi egitim veriliyorsa para odeyebilirim.

• 2ay

internetten çalışmanıştım sınavlara girerken pek o yüzden o konuda pek fikrim yok ama bazı arkadaşlatım ekol hocadan da çalışıyordu. Sen ekol hocaya bak beğenirsen devam edersin ondan.

Erkekler Ne Diyor 2

• 4 ay sıkı calisma

0|0
    0|0
  • yaşınız 26 sanırım. eğer sayısal zekanız kuvvetli ise öğrenilebilir. aptal aptal tanımlar yerine bilgi odaklı bir eğitim bulabilirseniz 2 3 ayda öğrenebilirsiniz. bir kaç tablonun ezberlenmesi işi var o da ezberinize bakar

0|0
    0|0
    • 2ay

Internette hangi egitimleri tavsiye edersiniz ücretli egitim veren siteler de var. Eğer cok iyi egitim veriliyorsa para odeyebilirim.

Yükleniyor...