Evlenmiş boşanmış bir adamla bekar hiç evlenmemiş bir kızın evlilik düşünmeleri konusunda ne düşünüyorsunuz?

1993 doğumlu erkek arkadaşım fakat daha önce evlenmiş boşanmış evliliği kısa sürmüş insanların başına her şey gelebilir onu ayıplayamam siz ne düşünürsünüz bu konuda

0|0
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• tam terside olabilirdi.. kötü bir şey aramamak gerek neticede olmayınca olamuyordur her inssan yeni bir başlangıç yapmak ister.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence mantıksız kızı etkiler bir kere ister istemez eski karısının lafı açılır kavga olduğunda oda böyleydi tarzı şeyler girer işin içine hem erkekler hiç evlenmeden evlenen birini kabul etmezken kız niye kabul etsin? O eskiden olan evlilik hep parazit görevi görür hem hata tek taraflı olmaz demekki onunda evlilik konusunda ciddi hataları var boşanma olmuş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence iki tarafı da dinlemek lazım neden ayrıldı acaba, aile ise sorun kesinlikle bulaşma düzelmez, ama iyi birisidir dene evlenmeden bir süre görüş

0|0
    0|0
    • 2ay

Yemeğe gidelim demiş eski karısıda annem rahatsız ne yemeği diye bağırmaya başlamış bağırıncada sinirlenmiş bizimki tokat atmış sonra çıkmış gitmiş. eve döndüğünde kadın gitmiş terketmiş yani

• 2ay

ve arkadaşlarım küstü bana onunla görüştüğüm için

• 2ay

yorum bile yapmıyorum sana, anne baban gözünün içine baksın, sen şiddet yüzünden eşi terkeden bir adama yapışıp tokat ye,

• Anlaşabiliyorlarsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • zor ama imkansız degil

0|0
    0|0
  • Problem olmaz, sadece onu iyi tanımalısın...

0|0
    0|0
  • Bunlar olağan şeyler önemli olan sevgi saygı sadakat bunlar varsa sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Neden boşanmış , bu önemli

0|0
    0|0
    • 2ay

Yemeğe gidelim demiş eski karısıda annem rahatsız ne yemeği diye bağırmaya başlamış bağırıncada sinirlenmiş bizimki tokat atmış sonra çıkmış gitmiş. eve döndüğünde kadın gitmiş terketmiş yani

• 2ay

Çok saçma bir sebepmis

• kültürel ve sosyal olarak olumsuz tepkiler olcaktir. ama hayat senin mutluysan neden olmasin...

0|0
    0|0
  • ooo adam hızlı... ben 88 liyim daha dogru duzgun sevgilim bile olmadı :D

0|0
    0|0
    • 2ay

:):)):)

• 2ay

bana sorarsan sakıncalı bir kızgınlıkla senden ya da ondan kırıcı geri donusu olmayan seyler cıkabilir.

Kızlar Ne Diyor 14

• Erken evlenmis becerememis. neden ayrildigini soyluyor peki

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

• 2ay

Bence iyi olc tart daha iyileri eminimki cikar karsina takili kalma annenle konus o nediyorsa onu yap

• Ben gayet başarılı buluyorum böyle evlilikleri. Çünkü erkeğin önceden bazı konularda bilgi sahibi olması, sonraki ilişkilerine daha olgun bakmasına sebep oluyor. Daha olgun ve tutarlı oluyorlar. Fakat aynı olgunluğu sizden de bekleyebilirler.

0|0
    0|0
  • Adamlar evlenip boşanıyor biz hala damsız.

0|0
    0|0
  • Sevgi varsa arada olur, abes bir durum yok

0|1
    0|0
  • srn karar vermiissin bize me

0|0
    0|0
  • İleride sorunlar çıkabilir iyi düşün. Ben olsam kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama erken evlilik icin

0|0
    0|0
  • Olabilir benim için sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Bence anlaşmak sevmek önemli güven önemli

0|0
    0|0
  • Acaba tokat sana da atar mı bunu sorgulamak lazım

0|1
    0|0
    • 2ay

atar gibime geliyor şakayla karışık vurdu geçen. ayrılmıştık takarım koluma başkasını bakarım yoluma falan dedi bende aynen öyle yap bende öyle yaparım dedim tokat attı ciddi bir şekilde

• 2ay

• 2ay

Bak bende farklı bir durumda değilim inan. Acıyor geçmiyor da elbet geçecek.

• benmde öyle ve 2 cocugu var senınkınınde var mı

0|0
    0|0
    • 2ay

hayır yok. ve ayrıldım

• Olabilir tabi normal bir durum

0|0
    0|0
  • ailen bir şey demezse sende gönlün varsa takma kimseyi.

0|0
    0|0
  • Bence sebebine odaklan çocuk yoksa sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...