Türkiyedeki gece kulüpleri, barlar, diskolar kapatılmalı mı sizcede? Kapatılmasını ben canı gönülden isterim. Anket?

Bence kapatılsın. Böyle şeyler ahlağımıyzı yozlaştırıyor bence.

• KAPATILSIN
    28% (5)35% (7)32% (12)Oy Ver
  • KAPATILMASIN
    72% (13)65% (13)68% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Ben muhafazakar biri değilim. Bozkurt ruhlu biriyim. Ama böyle şeylerden dolayı panzehrim olan Erdoğanı destekliyorum sonuna kadar. Böyle bu tür şeyler orysp iyşi
2ay İLLA eğlenilecekse Türk halk ya da sanat müziklerinin olduğu faaliyetler olsun geceleri.

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Bence bir barmış clup muş bunlar basit şeyler. Efendi efendi içinde var eğlennenenide. Ona bakarsan içmeyip ortalıkta adam kesilip. onun Bunun karısı kızına namusuna laf atalara çqre bylunması gerek. Din ya da yaşam herkesin kendine
    Önemli olan başka insanlara zarar vermemesi iyi bir insan iyi bir toplum olmak.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çakma bozkurtlu seni ;) Daha kim Türk kimin diğer ırktan olduğunu göremiyorsun :) Bizim davamız belli, biz asla o davadan vazgeçmedik hele davamız için, milliyetçilik gövdesi gösteren korumaların arkasına saklananlar için ;) Senin o savunduğun kişi, 2-3 sene önce pkk'la barış sözleşmesi imzalamış, kobaneye destek yollayıp, dağdan inenlere iş sahibi yaptığı günleri unutmadık ;) Bu vesileyle o savunduğun kişi tüm bu yaptıklarından sonra son 30 sene ölen şehitlerine öyle bir imaa attı ki siz zavallılar bunu göremiyorsunuz :)

Biz davamızdan vazgeçmeyiz, hele çakma milliyetçilik gövde gösteri yapanlar için asla kılımı bile kıpırdatmam. Yeri geldiğinde gövde gösterisi yapmak bizlere düşecek. Türk ırkını bir zamanlar ayaklar altına aldıranlar, bu ülke için şehit olmuş abilerimizi, kardeşlerimizi bir çöp yığıntısı için şehitlik kutsallığını ayaklar altına almayı bir barış olarak görmüş bir birer çakmalıktan ibaretsiniz.

Bizim, sizin gibi ağzı milliyetçilik kokan davamıza ortakmış gibi kendine gaz vermeniz ne acı... Biz sizi kabul etmeyeceğiz, bizim davamız kalbimizde, ağzımızda değil.

Sizler Suriyedeki bazı Türkmen gruplarının, kendi davaları için değil, emperiyalist güçlerin gazına gelmiş (gazı ile çalışan) çakmalık yığınlarındansınız.

Türk ırkı bizim gibi insanlar için varolacak, varolmaya devam edecek. (nokta)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• Insanlarin ozel hayatlarina mudehaleye siddetle karsiyim. Usulsuz is yapanlar hukuken kapatilsin ama insanlarin eglenme ozgurluklerine mudehale edilmesin

0|0
    0|0
  • sanane olm milletin eğlence anlayışından.. parayı beraber mi kazanıyosun?

0|0
    0|1
  • Bende diyorum ki #İmamHatiplerKapatılsın

Camiilerde kapatılısın :D

2|1
    0|2
  • ahlaklı bozuluyomuş uzak dur ötede oyna, bizde türkçüyüz ama o gürcü bozuntusunu hiç bir alanda desteklemiyoruz, biz türkçülerde imam hatiplerin kapatılmasını istiyoruz.

0|1
    0|0
    • 2ay

tayyip gürcü değil senden daha Türk. imamhatipler kapatılsada olur önemi yok. bu tür şeyler din için değil türk kültürünüde uygun değil

• 2ay

benden dahamı türk, sana bir çay ısmarlıyım istersen kardeşim, seninle yüz yüze tartışalım, ben m. ö 230 da kurulan asya hun imparatolugundan atalarımın buraya kadar nasıl geldigini anlatabilirim sana?

• 2ay

kendi tarihimi degil, bütün türk tarihini anlatım 10 bin yıllık istedigin yerede gelirim?

• Sana ne zararı var parası olan gider eğlenir parası olan gider içer hayatını yaşar abi çok mantıksız konuşuyorsunuz ciddi ciddi.

0|0
    0|0
  • Neden kapatılsın ki beyinsiz misiniz

0|0
    0|1
  • Şehir içindekiler kapatılsın, şehir dışında kampüs gibi bir yerde toplansın

0|0
    0|0
  • Niye kapatilsin anlayamadim

0|0
    0|0
  • Kapatılmasın. İstemiyorsan eğer gitmezsin..

0|0
    0|0
  • Gitmiyorum zaten

0|0
    0|0
  • şart deyil

0|0
    0|0
  • Kapatılamsın kime ne milletin hayatından o zaman camilerde kapatılsın herkes müslüman değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...