Çok kötü şeyler oldu lütfen yardım?

3 gün falan önce kızlar tuvaletinin arkasına küfür olrk sadece a*k yazdım ve müdür yardımcısı bugün bizim sınıfa geldi silinmeyen kalemle birisi kızlar tuvaletine ağıza alınmayacak şeyler yazmış dedi ve onu bulursam okuldan attırırım şehirde hatta türkiyede okul bulamaz vs dedi çok iddialı gözüküyodu kesin benim yaptığımı bulucak sizce ne yapayım gençler lütfen yardım lütfen moralim çok bozuk :( :(

Güncellemeler:
2ay Okul güvenlik kameralarıyla dolu :(

0|1
19|29

En İyi Erkek Görüşü

• :D okuldan atılma ihtimalin varda bize neler neler diyodu sigaraya devam ettik herseferinde. ki bizide biliyodu ismimize kadar. herhangi bir cezası ve yaptırımı yok ona bakarsan gazete ismi ya ve tüm bayilerde var. nedir yaani? ülkeye darbemi yaptık hayırdır?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama be sen itiraf etmezsen asla bulamaz biz neler yaşadık 😂 hiç bişe yapamaz sen söleme rahat ol 😄 bidahada yapma sakın

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya ama arka bahçede kalemi saklamaya falan çalışmıştım kankamla ama kalemi cebimden çıkardımmı çıkarmadımmı hatırlamıyorum ve arka bahçede güvenlik kamerası var

• 2ay

Ya cebimde kalmış dersin seni yazarken görmedi bu adam ee o zmn kanıtlayamaz

Erkekler Ne Diyor 28

• Hiç bişi yapamaz o kadar yetkisi varsa Müdür olsun

2|0
    0|0
  • Silinmeyen kalemini kaybet ve kesinlikle suçu kabullenme. Gerekirse mahkeye kadar giderim ben bişey yapmadım de..

1|0
    0|1
  • Okulu değiş

1|0
    0|0
    • 2ay

Keşke o kadar kolay olsa

• Tuvalette kameramı var ya da altına adını sınıfını mi yazdın göz korkutmak için yapmıştır.

1|0
    0|0
  • İyi de tuvalette de kamera yok ya ayrıca o tuvalete 50 kişi gidiyo. Sadece el yazısıyla kim olduğu bulunuyor ona da uğraşacağını sanmıyorum külfetli iş

1|0
    0|0
  • Şimdide git odasının kapısına babamın daşşaklarını yersin anca yaz

2|0
    0|0
  • Müdürün telefon numarasını yazıp ateşli gecelerde arayın notu ekledikten 2 sene sonra sınıf arkadaşım benimle birlikte diplomasını aldı. Sıkıntı olmaz büyük ihtimal. Elinde kalemle helaya girdiğin görüntüler filan yoksa elinde sanmıyorum yakalayacağını. Görenler var mı seni?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bitek kankamla ben baska kimse bilmiyo

• 2ay

O zaman tamamdır sıkıntı olmaz :) korkmana gerek yok kuruntu yapma. Neler neler gördük biz. Hasta ruhlu fizik öğretmenimiz arkasını dönünce hep bir ağızdan "Oooovv sexy lady" diye bağırdık müdür geldi iki konuşup gitti ertesi gün 3-4 öğrencinin sınıfını değiştirdi o kadar :D bir şey yapmıyorlar yani havlıyorlar ama ısırmıyorlar..

• 2ay

İnşallah öyle olur moral için teşekkür ederim :D

• nerdn bulacak seni be

1|0
    0|0
  • iyi yapiyor bulsun da gor ebeni senin neren kalktida gidip kufur yaziyosun yazdinda ne oldu bir yerleremi yukseldin

0|0
    1|0
  • Sende yaz mudur Bulmazsan a.. m.. k senin yaz

1|0
    0|0
  • Nerden bulacak :)

1|0
    0|0
  • Yaw nerde bulacak senin yaptığını bir daha yapılmasın diye gözdağı vermiş :)

1|0
    0|0
  • Kalemi imha et. O yaziyodun tiner ya da benzin mazot gibi şeylerle sil.

1|0
    0|0
    • 2ay

Müdür sildirmiş zaten

• 2ay

Tamam sıkıntı yok o zaman niye bu kadar tirsiyon kalemide kır at

• Bulamaz sakin ol canım

1|0
    0|0
  • Tekrarı olmasın diye göz korkutmuştur
    Seni bulmaya mi uğraşacak

1|0
    0|0
  • müdür yardımcısının kızlar tuvaletinde işi ne :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Kontrol ediyor

• 2ay

hmmmm valla aynısı benim de başıma geldi ama beni daha belirgin birşeydi 3 gün uzaklaştırma aldım

• Niye yapma gereği duydun saçmalık

0|0
    1|0
  • Seni bulursa hiç bir şey yapamaz okuldan atamaz. ikincisi de seni bulamaz imkansız yani salak değilsen bulamaz. üçüncü de müdürün amma bombacı mk suriyeyi bombalasaymış haritadan silinirdi.

0|0
    0|0
  • tekrar bir not bırak. hakikaten bacım çocuguymuşsun. ben az yazmışım diye

0|0
    0|0
  • Yandin

0|0
    0|0
  • Bir daha yazama yazana da engel ol yavrucum :))

0|0
    0|0
  • niye yaptın ki

0|0
    0|0
  • Yurt dışına çık

0|0
    0|0
  • Kimseye söyleme. Kalemi de okula getirme bulamaz.

1|0
    0|0
  • Bulamaz. Lise kactasin?

0|0
    0|0
  • hoca senin kariyerinin a*k. Haketmişsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama pişmanım yani arkadaşa uydum yaptım bir hata

• orasi senin babanin yerimi.. umarim yakalanirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaptım bir hata bende çok pişmanım

• inş bullur Seni a*k :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Anneciğine sövdürtmek çok mu hoşuna gidiyor :)

• 2ay

canım o yazıyı yazmaSaydın o zmn...

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben ortaokulda iken bizim okulda da benzer bir olay yaşanmıştı. Müdür yardımcısı bütün sınıfları gezip herkesin defterlerini toplamıştı. Defterdeki yazıdan yazan bulunmuştu. Ve o kişi okuldan atılmıştı. Umarım sende bu işten bir şekilde yırtarsın.

0|0
    0|1
    • 2ay

Ama sabah okula gittiğimde yazı silinmişti ve o gün yazıyı gördükten sonra son ders geldi yani yazının fotosunu çekmediyse bulamaz

• Ben neler neler yaptım okuldan atılmadım sen hiç atılmazsın merak etme :D

1|0
    0|0
  • Korkma 😂 nerden bilsin kim yaptı Diğer sınıfları da gezmiştir

1|0
    0|0
  • Haha 😂 parmak izinden mi bulacak. Olay inceleme ekibi flan geliyomus tuvalete. 😂

1|0
    0|0
  • Bulamaz

1|0
    0|0
  • imza mı attın nerden bulsun kız seni

1|0
    0|0
  • Yazi tarzini degistir kalemi yok et

1|0
    0|0
  • Bulamaz

1|0
    0|0
  • Bulamaz sacmalama

0|0
    0|0
  • Niye yazdin :) cok cocukca bu

0|0
    0|0
  • Nasıl bulucak be tuvalette kamera mı var 😂 kızlar tuvaleti zaten giren çıkan belli değil seni nerden bulacak 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama arka bahçede kankamla kalemi saklamaya falan çalışmıştık ve arka bahçede güvenlik kamerası var ama kalemi cebimden çıkardımmı çıkarmadımmı onu hatırlamıyorum :(

• Bir b*k bulamaz ya 😅😅😅 inanma bidaha yapma diye korkutmus

0|0
    0|0
  • nerden bulcak kız saçmalama :D boş yre korkuyosun

0|0
    0|0
  • salak misiniz ya

0|0
    1|0
  • nasıl bulacak tuvalette kamera falan yoksa bulamaz yani

1|0
    0|0