Annem neden ağladı?

Arkadaslar ailem İstanbul da bense baska bir sehirde staj yapiyorum stajdan sonra avrupada yüksek lisans yapacagim dun gece annem aradi agliyordu noldu falan dedim "once sen universiteye gittin gelmedin simdi avrupa ya gidecegim diyorsun kardesinde simdi universiteye gitti ben yalniz kaldim" diye agliyordu 😢😢 ne yapacagim ben türkiye de kesinlikle yasamak istemiyorum ama annemde cok uzuluyor yalniz kalacak diye😢 napicam ben

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Annenin boyle yapmasi hos degil.. boyle annenelere sinir oluyorum cocugun aklini kendisinde birakiyor birak alissin yani sen evlensen ne olcak o zamanda yanina gelmek isteyecek ona goremi yasayacaksin? o annesine gore mi yasamis hayir.. herkesin bir duzeni hayati var uzmek niye?

0|0
    0|0
    • 2ay

Off off oylede iste yaslilik sendromu😢 cok uzuluyom ya napcam ben kalsam bir omur pisman olcam ama o mutlu olcak gitsem o hep aklimda olcak😢

• 2ay

Hic bilmiyrm hergun arayarak sanirim sevgili gibi

• 2ay

😔😔

En İyi Erkek Görüşü

• senden ayrılcağı için üzülüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendine yer edin, annenide yanına alırsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayatta gelmez 😞

• 2ay

Almanya normal gocmen kayniyo😃😃

• 2ay

Isveçten bahs ediyordum, burayı da göçmenler karıştırdılar. Baya Kriminal oldu her yer

• Başlatma avrupana da yurtdışına da. O senin annen annen. Bir daha gelmeyecek dünyaya.

0|0
    0|0
  • Annenide yanina alsan giderken kabul etmez mi

0|0
    0|0
    • 2ay

Gelmez ki😢 baba burda evlen ayni evde yasayalim diyo😞

• 2ay

Gitme sende avrupaya turkiyenin cilki mi cikti ya da bir iki sene gec git.

• 2ay

Keske o kadar kolay olsaydi

• Gönlünü al ama hayallerinden ve kariyerinden vazgeçme derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...