Ataist düşüncelerin hedefi neden hep islam?

Dikkat ediyorum hep islam hakkında yorumlarda bulunuyorlar. Ateist hiç bir inancı olmayan insanlardır. Sürekli bir tartışma içindeler, sen inanmıyor olabilirsin ama inananlarada saygı göstermelisin..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü açıklayamadıkları, şurda şu eksiği var diyemedikleri bir din. Hristiyanlık zaten çöktü bir kucak açın yazıyor bir göze göz dişe diş diyor değiştirildi eski rahipler tarafından ama İslam da hâlâ üstünden gelemedikleri sorular var ve bunlar ateistleri deli ediyor saldırıyorlar, peygamber çocuk kızları aldı gibisinden onları aldı kimse almadı demiyor ama o zaman dan bir bakalım o sırada kızlar köle vasfındaydı aldığı eşleri belli bir yaşa gelene kadar dokunmamış. Buna takan ateist ler hiç bahsetmiyor peygamberin satın alıp serbest bıraktığı kölelerden bahsetmiyor okumayı öğrenme sözü verip de eğitimi aldıktan sonra salınan savaş esirlerinden. Peygamber eşlerini dönüyordu diyen bile var şu Hadisle örnek vermek istiyorum
    Hanımını döven, Allah’a ve Resûlüne asi olur. Kıyamette onun hasmı ben olurum.
    Demiş.
    Benim bildiğim ateistler sorgular araştırır. İnternette her yazana aa bu gerçek demez Kur-an'ı kendi kendine hoca vasfı verenlerden değil gerçek orjinal hali ile okuyun veya okutun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İslamcıların hedefide ateistler onlarda saygı duymuyolar bu konu dallı budaklı uzar gider. Kimsenin kimseye saygısı yok

0|1
    1|0
    • 2ay

Ben kimseye dini inançları yüzünden saygısızlık etmedim zaten islam dininde zorlama diye bir şey asla söz konusu değil.. Yapanlar olabilir yok demiyorum ama çok yanlış ve islama ters...

• Islamda gorunmeyen yaradan vardir ya. Onun uzerinden gidiyorlar gorunmuyor hani diye.

0|1
    0|0
  • Çünkü İslam hoşgörü dinidir ve Müslümanlar asla hoşgörülü değildir.

0|0
    1|1
    • 2ay

Bence yanılıyorsun bu görüşünde %60 ı hoşgörülüdür diye düşünüyorum...

• 2ay

ya aslında öyle eleştiri yapmak doğru olmaz. Çünkü saygı duymak lazım. Sonuçta herkes kendinden meshuldür

• 2ay

@Çengelli_İğne ben anlatmayı çok denedim onlarda anlamamakta çok direndi ama haklısınız herkesi kendi halinde bırakmalı...

Erkekler Ne Diyor 3

• çünkü islam yani dinimiz ateistler hakkında kesin yargıları vardır. Allaha , peygamberimize ve kitabımıza inancı olmayanların vaziyeti iyi olmadığını belirten tek din İslamdır. Aslına bakarsan buda iyi bir şeyki onların korkuları allaha inandıklarını ve bile bile Red ettiklerini gösteriyor.

0|1
    0|0
  • Türkiye'de yaşıyoruz ve yaşadığımız ülkenin benimsediği din İslam'dır. Ben şimdi budistleri mi Eleştireyim? Tabii ki sizin dininizi eleştireceğim.
    Kitabınızda onlarca çelişki saçmalık mevcut. Benim gibi insanların öldürülmesini emreden bir dine ben saygı göstermem. 11 yaşındaki çocukların evlenme eylemini gerçekleştirmesini normal olarak algılanmasını benimseyen bir dine saygı falan göstermem.

Ben sizin dininize Hiçbir şey yapmasam bile sizin gibiler bana küfrediyor hakaret ediyor. Salt ateist olduğum için.
    Ben sadece Size saygı duyarım ama siz de bana duyarsanız.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben saygı duyarım herkese kimseyi ayırt etmeksizin. Cunku karşımdaki her şeyden önce bir insan olduğu için.. Gelelim 11 yaşındaki çocukların evlilik saçmalığına bunu asla kabul edenlerden değilim aslada olmam. Kuran da ne bununla ne de ateistler öldürülmeli diye yazılı bir şey yok bu tamamen kotulemek icin uydurulmus bir şey. Bir insanın diğer bir insana farklı düşünüyor diye kufretmesi cahilliktir. Ben her şeyden önce karşımdaki kim olursa olsun saygı duyarim. Bu her şeyden önce bir insanlıktir diye düşünüyorum.

• 2ay

Ben zaten sana saygı duyuyorum. ^^

• 2ay

Teşekkür ederim...:)

• İnanmayıp dine saldıranların amacı belli yahu :D onları takan yok zaten.

1|1
    0|0
Yükleniyor...