Yalnızlık yüzünden ne gibi sıkıntılarınız var?

Yalnızlık yüzünden ne gibi sıkıntılarınız var? Benim mesela hasta olsam eczaneye bile kendim gidecek durumdayım. Kimse benim için bir şey yapmaz, bir kez acıdan ölüyordum, çığlıklar içindeydim, evde annem kılını bile kıpırdatmamıştı. Ama dedem sesimi duyup benim için yaşlı hasta haliyle eczaneye gitmişti, hiç unutmam, canım dedem aklıma geldikçe duygulanırım, benim şu hayatta sadece dedem oldu...

Güncellemeler:
2ay Sıkıntılarınız?
2ay Herkes halinden memnunmus

0|2
10|33

En İyi Erkek Görüşü

• yeni gördüm sorunu hiç sorma ya çok zor ailenle yaşayıpta yalnız kalmak kimse umurunda olmuyor işte zavallı annem yarı felçli halinde çırpınıyor bazen ben hastalanınca ama yüüryemiyoki eczaneye filan gitsin ilaç alsın düşüp kalıyor 2 adım gitse bastonla bile zaten aile içi şiddetler byunca bebkekn ben doğmadan bile benleykende onca dayağı yedi acıları çekti oysa ben hayırsız evladım işte bir baltaya sap olamdık :(

1|0
    0|0
    • 2ay

Geçmiş olsun annene acil sifalar diliyorum... annelerimizin emegi buyuk ustumuzde oyle deme hayirlisi boyle demekki...

• 2ay

Allah razı olsun teşekürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Allah'a şükür öyle bir efendim var ki şah damarımdan yakın , asla beni yanlız bırakmayan çevremde az kişi olsa da her zaman yanımda muhabbet edebilecek birini bulunduran ihtiyacım olduğunda hemen yardımıma birini gönderen , hastaladığımda şifamı veren biri var.🤓

2|0
    0|0
    • 2ay

Allah 😊

• 2ay

Tabiki. Teşekkür ederim görüşün için

• 2ay

Rica ederim de inşallah sana bir ders olur ve yorumum bir amaça hizmet eder.

• :( çok garip bir durum. Kimi anneler senin anlattığın gibidirler. Ama elinden birşey gelemeyebiliyor. Allahın sana verdiği hikmet bu yapacak birşey yok. Canını sıkmaya gerek yok. İnşallah aran daha iyi olacaktır. Helal olsun dedene kıymetini bildikten sonra hiçbir sıkıntın derdinde olmaz. Maşallahı varmış dedenin. Bende aile konusunda veya kimseden böyle bir sıkıntılar yaşamadım şükür Allaha. Sadece ilişki yönünden yalnızım 7 yıldır o kadar.

1|0
    0|0
    • 2ay

Sevindim senin icin
      Allah karsina dogru insanı cikartacaktir

• 2ay

Amin inşallah. Teşekkür ederim. Herşeyde sabır vardır. Ailede tek sende yaşanılacak bir durum söz konusu değil bu. Birçok gençlerde ve çocuklarda oluyor. Zaman ilerledikçe herşeyde sabretmek lazım. Gayret etmeye çalış yaşın ilerledikçe. Göreceksin annenin sana karşı nasıl davranacağını. Genellikle seni çocuksu gibi görmekten olabilir bilemezsin de. Hastalığını yalancı yerine koyuyor olabilir. Hiç bilemezsin. Sıkma canını bu konularda gelip geçici şeyler bunlar.

• Yalnızlık denilen kavram sadece senin ruh halin kişiliğinden kaynaklanan bir olgu sonucu ortaya çıkan kimsesizlik hissidir eğer bu hissin önüne geçmek istiyorum diyorsan o zaman değişmelisin hemcinsin üzerine cana yakın karşı cinse karşı hafif küstah yeri gelince sağlam espriler yapan yeri geldiğinde ise ciddi durabilen biri olman yeterli bunları yapamazsan karşı cins üstüne aman herkes öyle düşüncesini verirsin hem cinsin üzerine de canım düşüncesi verirsin bunların önüne geçmiyorsan eğer (erkekler sağ eliyle uyumaya devam) (kızlar bönöm nödön sövgölöm yök dömök öyö börö çökmödö çöksö sövördö) düşüncesiyle yaşamaya devam eder

0|0
    0|0
  • Ailenin her daim kıymeti bilinmeli; aile de üzerine düşeni her daim yapmalı, insanlar kendinden gelen nesli bakıp iyi bir şekilde yetiştirmek için dünyaya getirir, ötesi karaktersizliktir...

0|0
    0|0
  • Yalnızım ve bununla mutluyum. Bir sıkıntım yok yalnızlıkla

1|0
    0|0
  • türk filimi gibisin ya ne dıramatize ettin olayı be 😅

1|0
    0|0
  • Herkes halinden memnun değil bence millet sadece alıştı aynı konuya sadece bir kaç sene sonra yazsınlar görürsün sende. Hiçbir duygunu paylaşamazsın, çünkü kimse yok dışarı spora çıkıyorum tek başıma kulaklık yeterli diye çıkıyorsun evet ama ara sıra durup birine iyi misin diye sormak istiyor insan heyecanın ile heyecanlanmasını istiyorsun birilerinin ama yok öyle bir durumu oluşturacak bir kişi yok yanında.

Bizi bu duruma alışmaya itenler utansın sadece başka bir şey demiyorum.

0|0
    0|0
  • Annen neden umursamıyor seni hadi benim kimsem kalmadı ya sen

1|0
    0|0
  • yalnızlık çok güzel

0|0
    0|0
  • İçini ferah tut umut herzaman vardır

0|0
    0|0
  • çok yalnızım çok bir anlayan cıkmadı karşima bu kadar saçma birimiyim? sorgulamak suçmu.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Psikolojim bozuluyor yalnizliktan hep

0|1
    0|0
  • Bir sıkıntım yok

0|0
    0|0
  • hic yalnizlik cekmedim:/

0|0
    0|0
  • Tek başına uyuyorum var mı ötesi

0|0
    0|0
  • Hiç bir sıkıntım yok herşeyi tek yapmakta eylenceli

0|0
    0|0
  • Çok fazla kendimi geliştiriyorum

0|0
    0|0
  • Canım aşırı sıkılıyor.

0|0
    0|0
  • Doğdum beri yanlız zaten alıştık

0|0
    0|0
  • Annen niye kıpırdatmıyo kılını

0|0
    0|0
  • yalnız değilim,

0|0
    0|0
  • Avm ye bile tek başıma giderim bu bana koyan birşey

0|0
    0|0
  • O yüzden gülümseyemiyorum...

0|0
    0|0
  • senelerdir yalnızım hiç sıkıntı olmadı alıskınız cünkü

0|0
    0|0
  • ailem var şükür

0|0
    0|0
  • kimse tutup okşamıyor :D

0|0
    0|0
  • Hiç bir sıkıntım olmuyor. Memunum

0|0
    0|0
  • Çocukluğumdan beri kendimi hep yalnız hissederim ailem var olsada bana gösterdikleri ilgiyi yalnızlık içine katmıyorum ama utangaç çekingen olmak yüzünde hep içine kapanık biriydim buda beni arkadaş ortamlardan falan hep uzak tuttu oyuzden büyü ldum büyümesi herseyden yalnızım sokağa çıkar tek başıma olurum Avm ye giderim yalnız olurum falan herşey sıkıcı ve hayat dahi bana bunaltıcı ve yaşamak isteği gelmiyor bu sebeple içimden

1|0
    0|0
  • birkaç samimi arkadaşın varsa insnaın kolay kolay yalnızlık çekmez.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Yalnız kalsaydım sıkıntım olmazdı. Yalnız olmadığımı içi. Sikintilarim var

1|0
    0|0
  • hic. cok guzel yanlari da var onlari gorebilmek gerek

0|0
    0|0
  • Bendensin

0|0
    0|0
  • canım sıkılıo onun dışında bişey yok :D

0|0
    0|0
  • Allahtan yalnız değilim

0|0
    0|0
  • Cok degilim ama arada cok hissederim yalnizligi

0|0
    0|0
  • Yok Allaha şükür ailemden yana sikıntım yok ama arkadaş edinemiyorum edinsemde şöyle karşılıksız yardım edecek biri yok arkadaş

0|0
    0|0
  • Sadece biraz sinirli yapti beni yalnizlik

0|0
    0|0
  • Benımde annem oldu ama vefat ettı

0|0
    0|0
Yükleniyor...