1 haftalık ömrünüz var, 50 yıl dondurulmayı mı seçerdiniz yoksa ölmeyi mi?

Dün Facebook ta gezerken gördüm. Ve sağ olsun bu soru beni 2 saat uyutmadı.
Düşünsenize 50 yıl dondurulup tekrar aynı yaştan devam edeceksin hayatına ama ben 75 yaşında olacağım uyanınca büyük ihtimal annem babam hatta kardeşim bile ölmüş olacak.
Lan dedim en baba yaşayacağım 50 yıl neden insanları kırıyorsun ki. Neden sinirlisin mutlu olmuyorsun.
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki ölmeyi gerçek hayat orda burası saman alevi gibi bir bakarsın varsın bir bakrsın yoksun asıl hayat orda biran öncr hayırlısıyla ölmrk isterim tabiki

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anladığım kadarıyla buradaki ince detay; 50 yıl sonra acaba uyanıldığında insan metobolizması hakkında nelerin değişebileceği ve de siz yine aynı yaşta 50 yıl sonra uyandığınızda tıbbın sizin için birşey yapıp yapamayacağı değil mi?

Selfless'ı hatırladım bir an; Ryan Reynolds'ın sevdiğim bir filmidir, belki anlattığınız şey ile tıpa tıp aynı şeyi anlatmıyor olabilir ama mantık aynı yere götürüyor insanı ve ana karakterin duruma olan yorumunu da finalde görebilirsiniz :)

Ben olsam; sonuçta kaç yıl sonra olursa olsun aynı yaşta uyanacağım için ve de karşılaşacağım hazin tablolardan dolayı dondurulmayı reddederdim. Anı yaşayıp da sahip olduklarımla zamanımı geçirmek varken diğer şık pek hoş gelmez bana...

Bilenler bilir; ''Ölümün ilacı nedir?'' bırakayım köşeye,
    https://www.youtube.com/watch?v=C69RtZzKsFE

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Istemem.. belki o zmana ayak uyduramam bile. ayrica etrafimda sevdigim kimse yoksa ne yapayim gencligi

0|1
    0|0
  • Dondurulmayı isterim

0|1
    0|0
  • 50 yıl sonra burada Türk düşmanları 10'ar10'ar doğurma sonucu bayağı türeyeceklerdir. Hatta 1haftayı erkene çekme imkanımız varsa onu uygulardım.

0|0
    0|0
  • Bir hafat yasamak

0|1
    0|0
  • Ölmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • 50 yil dondurulunca nolcak sanki. oleyim ayol

0|0
    0|0
  • Ölmeyi tercih ederim

0|0
    1|0
  • Ölmeyi

0|1
    0|0
  • Ölmeyi

0|1
    0|0
  • Ölem ben

0|0
    0|0
  • Ölmeyı tercıh ederım 50 yılımı yasayıp

0|0
    0|0
  • 50 yil sonrada ölecegim ha simdi ha yarin yani 1 hafta sonra ölürum daha iyi

0|0
    0|0
  • Ölürüm daha iyi

0|0
    0|0
  • Ölmeyi

0|0
    0|0
  • Oleyim daha iyii

0|0
    0|0
  • Ölmeyi isterim

0|0
    0|0
  • Olmeyi

0|0
    0|0
  • oww zor soru dondurulmakta kotu òleyim bari

0|0
    0|0
  • Dondurulmayı seçerdim

0|0
    0|0
  • ölmek

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 10

• 5000 yılda yasasan donndurulsanda aynı. Su anda en fazla 10 metre uzagımda mezarlık var dun pnlarda bızım gıbıydı yatın bızde onlar gıbı olucaz bu kesın ama topragın altında ne olur onu biz bilemeyiz

1|1
    0|0
  • dondurulmayı en azından ölceksem bile müzeye konmuş gibi olurum ilerde inanmıyrum dondurulma merkezlerindeki insanalrın dirileceğini zaten ama koyardım kendimi millet aaa mala bak diye dalga gecrdi donmuş cesetimle

0|0
    0|0
  • 50 yıl sonra yanımda sevdiklerimi görmedikten sonra neyleyeyim dondurulmayı.1 hafta boyunca istediğim ve yapamadığım her boku yer sonra rahat ve huzur içinde ölürdüm en iyisi miss

0|0
    0|0
  • 1 haftalık ömrüm var 50 yıl donrulup tekrar uyanınca yine ömrüm 1 hafta mı kalacak? bence çok eksik var bu sorunun soruluş tarzında.

0|0
    0|0
    • evet eksiklerim var.1 haftalık ömrün var ama tekrar uyanınca tedavisi bulunmuş olacak yine aynı yaştan devam edeceksin 50 yıl sonra 30 yaşında bir birey?

• mantıken 30 yaşında dondurulup 50 sene sonra uyandırılırsan 80 yaşında oluyorsun. Bence bu gerçekliği ispatlanmamış hiçbir örnekle kanıtlanmamış fantastik film senaryolarından gerçek dünyaya davet ediyorum sizi :)

• 50 yıl sonra sevdiklerim olmayacağı için asla dondurulmak bana göre olmazdı

0|0
    0|0
  • Ölürüz hocam.

0|0
    0|0
  • Ölmeyi yeğlerim.

0|0
    0|0
  • Ölmeyi

0|0
    0|0
  • Dondurulmayı seçerim En azından bir katkım olur Bide ÜNLÜ olurum :D

0|0
    0|0
    • güzel düşünce ama ünlü olsanda eski hayatın bir çöplük olacak sevdiğin güldüğün insanlar yok olacak

• Dostum zaten 1 hafta kalmış ölmeye , zaten ben Reenkarmasyon'a inanıyorum bir yüzden ölsemde başka hayata geçiceğim en azından bilinçim yerinde olur dondurulursam :)

• Ya çözülünce uyanamazsan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...