Adetliyim böyleyken türbeye girilir mi?

Ciddi bilenler söylesin

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Girmemen daha iyi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• girilmez diye duydum ama ilmihale falan bakabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Girebilirsiniz ancak tesetturlu bir hanim degilseniz ortunmeniz sart. Ortunurkende adabina uygun ortunun basinizi kapatip altinizda pantolon varsa bu ortunme degildir. uzun kollu bol gomlek ve yirtmacsiz uzun bol etek giyip basinizida ortun. Turbede duada okuyabilirsiniz fakat camiye giremezsiniz.

0|0
    0|0
  • gidilmez.. hastalığın geçsin duşunu al temzln gidersin

1|0
    0|0
  • Hee gidilir. Namazda kil orda 2 rekat

0|0
    0|0
  • Yorumlara bakiyorumda saka gibi sanki kiz kasti birsey yapmista osekilde girmesi gunahmis... gayet yaratilisdan gelen dogal bir durumvar ortada bunun neresi gunah kim diyor bunun gunah oldugunu?

0|0
    0|0
  • Hayır günah

0|0
    0|0
  • girilmez

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz duada edilebilir ama ibadet yapılmaz namaz kılamazsın kuran okuyamazsın mesela camiye gidemezsin türbeye bakkala gider gibi gidebilirsin.

0|0
    0|0
  • gitmeyebilirsin, ayrıca gitmek zorundaysan ve kimsenin regl olduğunu bilmesini istemiyorsun gidip elini açar dua ediyormuş gibi yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • hayır gidilmez temizlenmelisin öyle gidirli kirli iken kuran okuyabilirmisin yok namaz kılabilirmisin yok temizlenmek gerek

0|0
    0|0
  • Girilir

0|0
    0|0
  • Girilir. Neden girilmesin ki.

0|0
    0|0
  • girmezsen daha iyi

0|0
    0|0
  • ibadet yeri olarak kullanılmıyorsa evet

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • günah sakın

0|0
    0|0
  • Bu senin suçun değil, neden kendini kirlenmiş ya da günahkar gibi hissedesin, tabiki gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nye kadınlar regl olunca lanetlenmiş gibi her yerden her şeyden yasaklanıyor? Bence git. O elinde değil.

1|0
    0|0
    • 2ay

👏👏👏 katılıyorum bizim reglimiz sayesinde insan soyu devam ediyor aksine kutsallastirilmasi lazım bunlar lanetliyir

• Evet girilir sadece kurani kerim okunmaz

0|0
    0|0
  • Mezara bile girilmez turbeye girilecegini sanmam

0|0
    0|0
  • Girilir okunamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...