Aklı cinsiyetçiliğe yoran "insanları sevmiyorum" Ve ayrıntıyı oku. Sizce?

Ve kendini zeki sanan, yorum yaptığım için ve sırf yanıt vermeyeyim diye beni engelleyen insanları da anlamıyorum. Ama bu cümlede getirmek istediğim anlam şu: sitede neden hoşuna gitmeyen yorumları atan insanları, engelleyen kişiler fazla? Değişikler ciddi. :D Sosyal mesajımı da vereyim bari Bir şeyi cinslere indirgemekten vazgeçin lütfen. :D

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• cinsiyetçilik ırkçılık kadar saçma insan olmayı öğrenmeli her birey kadın ya da erkek olmayı değil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnancım-sızlığım için engelleyenler de var, boşveeer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• mesela benı hergün 20 kişi engellıyo.. ne güzel hoşuma gidiyo

0|0
    0|0
  • Özellikle siyasi yorumlarda çok başıma geliyor. Takmıyorum. Verecek bir cevabı olmayanlar engeller..

0|0
    0|0
  • Var öyle kişiler burası herşeye açık değil amaclar doğrultusunda üyelere hizmet etmiyor bu bariz

0|0
    0|0
  • kım yaptı sana bunu ayıp etmıs bız bızeyız burda yanı :D

0|0
    0|0
  • anlaşıldı merkez tamam

0|0
    0|0
    • 2ay

merkezin ne anladığı daha önemli

• 2ay

bana da yapıyorlar. hatta alakasız yorum kaldırımları bile oldu. kendini ispat etme dürtüsüyle hareket edersen fazla yol alamazsın. kendi korkaklıklarını tescil etmişler zaten.

• 2ay

haklısın

• bir bayanla tartsydk bni engellemis kufur flanda etmedm kotu bindurum kacmayin be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aksi görüşü kabul etmeyeceksiniz madem soru sormayın dgilmi bende sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Soru sordum zaten iyi okumayı öğrenin madem. Bende sevmiyorum sizin gibi işte öylelerini

• 2ay

bana dedin sandım açıklayıcı oldu, şimdi sorun yok

• 2ay

😊😊

• nefret ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...