Otobüste sürekli erkeklerle dip dibe olmak zorunda oluyorum ne yapmalıyım?

Bazıları o kadar düşüncesiz ki tıklım tıklım otobüste daha da üstüme geliyorlar. biliyorum sapıkça düşünmüyorlar ama düşüncesizlik yapıyorlar rahatsız ederim diye düşünmüyorlar ve hep rezil oluyorum bu tür durumlarda sendeliyorum nereye gidiceğimi ne yapacağımı şaşırıyorum mal gibi kalıyorum bir akıl verin

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ya abartmayın sacmalamayın tıklım tıklım sa tıklım tıklımdır sırf sen rahat et diye millet üst üste mi gitsin yapacak bişey yok bu kadar abartmayın herşeyi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bak özellikle diyorum abazalık yapanına denk gelmedim. yer varsa bile yayılıyorlar ayakta bile çünkü rahatlarına düşkünler diğerlerini düşünmüyorlar bile. bilip bilmeden yargılıyorsun. görseydin durumu böyle söyleyemezdin

• 2ay

ne güzel keşke bende sevebilsem otobüsü böyle

• 2ay

olur olur ;)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Tıklım tıklım otobüste sana kasıt üstüne gelmeyip de aynı tıkışıklıktan onların da etkilendiğini düşündün mü hiç? Hani belki bir tek sen sıkışmıyorsundur, belki otobüs sana inat dolmamıştır...

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim bahsettiğim farklı birşey. yer olsa bile abanıyorlar. neden çünkü rahatlarına düşkünler. aman rahatsız etmeyim diye birşey yok. görmeden yorum yapma. suçsuz olsalar ben zaten birşey demem

• paran varsa taksiye bin kısa mesafeleri yürüyerek git işe gidiş ve çıkıs saatlerınde mecbur kalmadıkca bınmemeye calıs.

0|0
    0|0
    • 2ay

Para yok o kadar... Okula gidiyorum hergün mecburen biniyorum

• binme otobüse yürüyerek git

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok uzak yürünecek mesafe değil

• 2ay

Dolmuş diye birşey yok burda

• 2ay

o zaman taksiye bin.. oda olmazsa kendıne motosiklet al sorun kapansın..

• nefes alacak durum bile yokken kimse senin farkında değildir rahat olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Cam kenarı...

0|0
    0|0
  • Musade edermisin derim ileri giderim kizlarada hep arkami donerdim :) :) tamam istek var kizlara karsi vs. De otobuste olmaz be o :) yolu bari rahat gitsin kiz derim :)

0|0
    0|0
  • Özel araç tahsis et kendine mercedes falan 😃

0|0
    0|0
  • Taksi kullancan o zaman toplu taşımada bu olur

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorsan taksiye bin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0