Sevmediğimiz fakat konuşmak zorunda olduğumuz insanlara karşı nasıl davranmalıyız?

Sevmediğimiz fakat konuşmak zorunda olduğumuz insanlara karşı nasıl davranmalıyız?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir zorunluluğum yok. En son bu tarz bir durumdayken diyaloglar şu şekilde gelişti.

- Ooo kanka naber?
    + İyi sen?
    - İyi ne olsun!
    + Güle güle kaçtım ben
    - Oğlum ne öyle yangından mal kaçırır gibi?
    + Seni kaçırmıyorum, kendim gidiyorum, hadi kaçtım.

Konuşma biter ve arkadaş orada öyle maymun götü görmüş makat maymunu gibi baka kalır.

1|0
    0|1
    • 2ay

Is geregi olunca oyle olmuyor iste :3

• 2ay

Onuda yaşıyorum şuanda, müdür yardımcısıyım, sevmediğim kişi müdür.

Yüzüne karşı söyledim, benden yaşça büyüksün kusura bakma ama zerre sevmiyorum seni dedim.

Yarından sonra bulunduğum şirketin farklı bir koluna transfer oluyorum, mesela yani.

En İyi Kız Görüşü

• Alışverişte kasaya ödeme yaparken kasiyer ile konuştuğumuz gibi. Art niyetsiz fakat resmi ve seviyeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• nasılsınız? evet bende iyiyim saolun.. hı hı evet öyle.. hihihiihihih.. aynen öyle.. neyse görüşürüz byyyyyyyyy..

0|0
    0|0
  • siradan sekilde

0|0
    0|0
  • O 3 ileri pek iyi seye benzetemedim:) senin isminde pek düzgün olmayınca :)))

0|0
    0|0
  • muhatap almıyorum..

0|0
    0|0
  • Ilımlı

0|0
    0|0
  • yapmacık olmaktansa mesafelı ıyıdır

0|0
    0|0
  • Konusma zorunlulugunu kilan sey neyse onun disina cikmadan konusmaya devam ederim. Baska konularda ise muhattap olmam.

0|0
    0|0
  • nesafeli

0|0
    0|0
  • mesafeli ve ondan aşşağı kalır yanının olmadığını hissettirmeliyiz mutlakaa ben öyleyim yani

0|0
    0|0
  • zorunda mısın?

0|0
    0|0
  • mesafe der susarım...

0|0
    0|0
  • Onun ilgi alanlarına çevir konuyu sonra da almak istediklerini sor

0|0
    0|0
  • Konuşma zorunluluğum olmaz hiçbir zaman istemezsem konuşmam

0|0
    0|0
  • Merhaba merhaba cok samimi olmamali

0|0
    0|0
  • Soguk

0|0
    0|0
  • soğukk

0|0
    0|0
  • mesefali

0|0
    0|0
  • Ne gibi zorunluluklar ki

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...