Gerçek sevi, gerçek sevgili ne kadar az değil mi?

Sahtelikler, kadını cinsel obje olarak gören erkekler ve kadın avcıları. İçlerindeki sevgi boşluğunu bu şekilde tamamlıyor gibiler. Bağlanma korkusu var. Annelerine de doğru sevgi ile bağlanamayan kesim yanızca kadın avcıları değil yo hayır. Aşırı kıskanç ve zorbacı (maço) erkeklerde böyledir. Şüphecilik adına sevgi diyemezsin asla. Çünkü sevgi onu olduğu gibi kabul etmektir, onun mutlu olduğu şeyleri değiştirmek "özünü kabul etmemek" kendi istediğin birine döndürmek asla değildir. Ona pahalı hediyeler almak falan filan da değildir. Kaçınız hangileriniz bir kadını ya da bir erkeği olduğu gibi özü gibi kabul edip, ona güvenip sevebilir?

Güncellemeler:
2ay SEVİ.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben öyle birini istiyorumki hayatıma giricek telefonumu eline alıcak bütün kızları silicek anneme gidicek dicekki onun için tedirgin olmana gerek yok ben senin yerinede olurum anne dicek o bana baktığında gerçekten sevdiğini hissedicem böyle bir kız benim yanımdayken başka kıza bile bakmam cinsellik ne ki şu zamana kadar o kadar kızla beraber oldumki ama önemli olan aşk sevgi cinsellik elbet yaşarsın sevgilinle ama arada sevgi yoksa bir bok olmuyo

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o yüzden aşka inanmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bırakın bu ayakları artık seven adam yokmuş hahaha para yakışıklılık birazda dili olan her erkeğin yanına giderseniz olacağı bu ..

0|0
    1|0
    • 2ay

demek sen yalnızca güzelliğe önem veriyorsun

• 2ay

bakış açına göre değişir. yorumumu biraz daha irdelersen düzgün insanlar arıyorsak kişilik bakımından, güzellikten vesaireden biraz feragat etmek gerekir diye açıklamak istemiştim ama yanlış anlaşıldım sanırım ama umarım yorumum faydalı olmuştur.

• hadi git şurdan kezo

0|1
    2|0
    • 2ay

hadi git kezonun doğurduğuuu. d

• 2ay

istisnalar kaideyi bozmaz ama sen kezbansın

• 2ay

Tanımlanma gereksinimim yok agnostik harun. :D

• yav he he.. sen tipe ve paraya bak ondan sonra ''Gorcok sovgo no kodor oz dogol mo? '' diye soru sor..

0|0
    1|0
    • 2ay

gerçek sevi dedim. sözlük anlamına bir bak istersen bay ergen.

• 2ay

sorunun devamını oku istersen gercek sevgılıden kastın nedir?

• kızlar tip ve para ya öenm verdikçe bu böyle devam eder

0|0
    1|0
  • ne kadar kadın dolusunuz ne zaman kadın değil önce insan olmayı öğrenebileceksiniz acaba

0|1
    0|0
    • 2ay

tanımadığın birine böyle demek doğrusu biraz değişik.

• 2ay

kurduğun cümle yapısı seni tanımlar seni şahsen tanımama gerek yok

• 2ay

Kurduğum cümleden anladıkların senin sorunun beni objektif olarak anladığını da görmeden "bilemem."

• Amma ve lakin öyle değildir.

0|0
    0|0
  • Aşık olun ey insanlar aşık olun , kara gözleri değil , kara gözleri yaratana , güle değil , gülü var edene aşık olun. Hz. Mevlana

0|0
    0|0
    • 2ay

mevlana sevmem şayet islamla bir ilgisi de yoktur. iyi oku.

• 2ay

Ben onun kitaplarında paylaşılan bir şeyi gördüğüm için dedim. Kitaplarını iyi okursan anlarsın yalnız kimin derlediği de önemli. Şayet Mevlana peygamber değildir sanki öyle gibi dedin eğer öyle değilse özür dilerim. Ama bazı şeyler beni korkutuyor. Dini şuradan buradan öğreten gelenekselleşen ve saçma cemaatlerden öğrenilen şeyler yerine indirileni okumak daha iyid. r

• 2ay

Kardeşim kitaplarında gördüğün bazı şeyleri anlayamaz hemen ön yargı ile hareket edebilirsin mesela bazı hikayeler falan var din düşmanlarının uyguladığı bir algı bu. Ben sadece seni uyarmak istedim bir Müslüman kardeşim olarak yanlış yapmanı bir Allah dostuna düşman olmanı istemem. Tabi ki de Kuranı okuyacağız ve peygamberimize indirilen Hadis-i Şerifleri okuyacağız dinimizi öğreneceğiz ama kendi kafamıza göre hüküm çıkarmayacağız.

• Bir seviyi anlamak bir ömür harcamaktır, harcayacaksın...

0|0
    0|0
  • Vardır o da vardır... ;)

0|0
    0|0
  • Ben desek de kabul gormuyor artik o yuzden...

0|0
    0|0
  • aynı düşünceden cinsel ilişkiyi meşru görmek amacıyla çıkan kadınlar...

0|0
    0|0
  • Ozu ozume uygunsa olur o

0|0
    0|0
  • Siz çok düzgün namuslu paraya tipe önem vermeyen sevgi isteyen insanlarsınız zaten

0|0
    0|0
  • Kadinlar kendi yapti. Erkegi banka olarak gorurseniz boyle olur.

0|2
    0|0
    • 2ay

sen öyle kadınlara aşık olduysan ben ne yapayım

• 2ay

ben günümüz ilişkilerine yorum yaptım ne anladıysan sana ait bir sorun

• 2ay

Eee bende gunumuz kadinlarina yorum yaptim

• Alayınız aptalsınız :)

0|1
    3|0
    • 2ay

kim nederse şayet kendindendir derler

• 2ay

bu soruyu sorman bunun kanıtı bunları yazman bunun kanıtı

• 2ay

abdal ile aptal arasındaki çizgi önemlidir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Iki taraf içinde zor. Kimse birbirine güvenmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...