Annemle sorunlarım var yardım?

merhaba arkadaşlar mağlum annemle anlaşamıyoruz az önce yine birbirimize girdik artık dayanamıyorum içimde tutamıyorum 8 yıl önce ayrıldılar babam annemi aldattı 1 yıl sonrada vefat etti bunu atlatmam yıllarımı aldı geçen sene depresyondan çıktım tekrar okula başladım herşey güzel artık önüme bakabiliyorum ama annem öyle bir kadın ki düşündüğü şey kesinlikle doğru kafasında kuruyor kuruyor sonra ona inanıyor şöyle yaptın böyle yaptın yalan söyledin ne dersen de
inandıramıyorsun artık ve hiç beni düşünmüyor insan nasıl oğlunu düşünmez ya maddi durumumuz iyi ama herşeyede yetecek kadar değil öyle bir ayarlıyor ki geziyor harcıyor biriktiriyor her yıl yurt dışına çıkıyor ama ben birşey istedim mi yetmiyor diyor bazen çok iyi bazen çok kötü beni sevmediğini düşünüyorum artık arkadaşlarımın annesiyle ilişkilerini görüyorum annem beni sevsin benim için birşey yapsın istyorum önce beni düşünsün istiyorum tartıştığımızda haklı olayım ya da altta kalsın hemen babamı kötülüyor dayanamıyorum bağırıyorum ağzıma ne gelirse söylüyorum haksız oluyorum sonra tehtid ediyor beni alıcam bir adam getircem o zaman görcen diye bende diyorum bu eve getiremezsin istersen evlen ama bu evde olmaz benim her yerde babamla anılarım var bu eve giremez diyorum sen kimsin ne istersem onu yaparım benim evim burası beğenmiyorsan defol ondan sadece para istediğimi sanıyor bu yıl kendime geldim bütün kış hem okudum hem çalıştum yazın tartıştık işten çıktım bir ay sonra okulum açılcak hangi günler belli olmadığı için işe girmedim birde dinleneyim istedim bütün yıl bir günüm bile boş geçmemişti bir ay bakamadı bana
anne sigara alcam 10 lira verir misin diyorum param yok diyor halbuki var ama onu birşeyler için ayırmıştır benim için yoktur sabah kalkıyorum gitmiş arkadaşına akşama doğru arıyor gelmicem bugün haberin olsun diye eve kapattım artık kendimi tek istediğim oğlum ne yapar diye düşünsün beni sevsin biraz ne yapmalıyım fikirlerinizi bekliyorum..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Olabildigince mesafe koy hiiic bir sekilde tartismaya girme. Ya baska odaya gec imkanin varsa bir iki saat uzaklas evden tur at ama yeniden gel evine mutlaka.. zaten yasinda gectikce uzaklascaksin baska kendine ait bir duzenin olcak fazla takma kadinlarin durumu daha farkli daha hassaslar anlayisli ol anne gozuyle degil ona zor gunler geciren psikolojisi bozulmus kadin gozuyle bak. emin ol duzelecektir araniz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir nasıl dunya bu nasl adalet daya bicagi boynuna dograrim seni de buy nebozgurluk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz sabırlı ol, kendini geliştirmeye ve kendi ayaklarının üstünde durmaya bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• canım kardeşim sabret Allah ı bolca an.

0|0
    0|0
Yükleniyor...