Ailem degersiz goruyor "burda yasamasaydn" dedi?

18 yil biyunca hep hakaret hep laf yedim biktim! Babama bnmle gurur duysn diye ders calisiyrm onu utandirack seyler yapmiyrm onur belgesiyle gidiyrm yaranamiyrm mezuniyette guzel oldm diye yuzume tukurdu boyle yern dibine girdim gururm onurm gitti ya anneme ne demeli ev isi yapiyrm kardesime bakiyrm hep sikayet hep sikayt 2 yildr kiyafet almiyrm! kocan alsn hasta oldugumda kocan gitursn sanki var da biyle diyor simdi de benm cocugm degl ki yoruldm hepinize hizmet etmektn dedim burda yasamasaydn dedi o kadar yerin dibine girdim ki anlatamam gideck yerm olsa 1dkka kalmam param bile yok! ben ne yapcagm yardm edin

Güncellemeler:
2ay evet bunların hepsi gerçek ama şöyle bir gerçekte var ki ben ailemi seviyorum her şeye rağmen mi diyeceksiniz evet her şeye rağmen seviyorum onları, dün bir patlama anıma denk geldi içimdekileri yaşadıklarımı yazdım burda yorum yapan herkesten Allah razı olsun

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta neler var ya üvey evlatmıymıssın sen

1|0
    0|0
    • 2ay

hayr ama bilmiyrm cok ugrasiyrm gelecgm icin ama artk ders calisasm bile yok

• 2ay

tamam abi Allah razi olsn

• 2ay

Senden de razı olsun kardesim..

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet zor bir durum bişey diyemicem ama bir tavsiyem var gitcek yeriniz yoksa evden ayrılmayın annenizden babanızdan daha kötü niyetli çakallar !

1|0
    0|0
    • 2ay

oyle ztn krdesm uniyi bekledm geldi durumum yok dedi babam gindermedi bu yil tekrr clscm

• Ya ergence düşünme

1|0
    0|0
    • 2ay

nesi ergnce abi?

• 2ay

abilik yaşındasn diyeym abi

• 2ay

Evet büyüküm abilik yaparım da ağır bir sorumluluk :)))

• cok üzücü bir durum nerde yasiorsun

1|0
    0|0
    • 2ay

abi bosver yerimi

• 2ay

ülke olarak sormustum yoksa nerde yasadiginin bir önemi yok ama sanirim türkiyedesin 18 yasindasin tek basina ayaklarinin üzerinde durmak cok zor ve güvenip kimseye de gidemesin

• 2ay

asla gidemem ztn evet turkiyede yasiyrm

• Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin

1|0
    0|0
    • 2ay

sanirim oyle

• 2ay

bnde de 5-6 tane cikti

• 2ay

Bende şimdilik 3 bakalım daha ne kadar cikacak

• Ne ghamsz aileler var blmymki üffff

1|0
    0|0
  • sormadınmı hiç dertlerı neymıs dıye

1|0
    0|0
    • 2ay

ailemn huyu bu abi cok konustm hep aynilr

• 2ay

Yani durumu yoksa istesede gönderemez fakat burs la okurum dersen babanı ikna etmekte kolay kendiliginden gönderir onunda ilmi yöntemi var istersen yardımcı olurum

• 2ay

@Lafza iyide terchler bitti ogrenclir Şu an basladilr abi ama gelck sene ocin yardmin dokunur bir de sanirm yanls yere yazdn abi

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaç yaşındasın?
    Üniversiteye gitmene çok var mı?

1|0
    0|0
    • 2ay

18 ozel unide tamburslu geldi babam durumum yok dedi gindermedi bu yıl ev isindn krdeslere bakmktn sira gelirse ders calisyrm ama artk sevkm yok

• 2ay

Kurs ya da dershane takviyesi olmasada olur bence

• 2ay

insallah ya

• Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • İse gir evinide ayır hiç muhatap olmak ne uğraşacaksın

1|0
    0|0
    • 2ay

ders calisiyrm uni icin bu yil geldi imkanim yok dedi gondermedlr daha iyi bir bolum icin isten krdestn ne kadar frsat bulursm ders calisiyrm... isin ironik yani abim dersaneye 1 gun gitmedi babam tum parasini odedi Şu an bni dersaneye bile gindermiyr uzuluyrm benim cabaladigimi goruyr ama hic maddi manevi yardm etmiyr bir kere bile okuluma gelmedi abim zeki biiri onu gondermeye glince gnderoyr

• 2ay

Bende bir markette şimdilik kasiyerlik yapıyorum kendi paramı kazanıyorum kimseye minnet etmemek için okulum bitince daha iyi bir işe giricem tabiki

• 2ay

bnde seneye insAllah uniye girersem ailemdn istemeyecgm part time caliscgm devlttn burs cikarsa da gecinirm diye dusunyrm

Yükleniyor...