Böyle bir erkek bulunur mu bu sistemde?

benimle birlikte insanlardan uzakta bir yere yerleşecek birni arıyorum. birlikte evimizi biz yaparız hatta. tıpkı atalarımız gibi. ne televizyon ne telefon ne de başka bu igrenç kapitalist dünyaya ait eşyanın olmadığı bir evde. dogada, insanlardan çok uzakta yaşar gideriz.

0|2
7|44

En İyi Erkek Görüşü

• Evin yatak odasi camdan olucak yagmur yagdimi altinda yatarken yildizari ve yagmuuru girebilecegin bir yer altinda sicacik yatak olucak karsida somine 😔

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• Birbirimizi tanırsak olabilir..
    Bodrum da yaşıyorum..
    Beğenirsek bazı kriterler uyarsa olabilir.
    Bende doğal, köy yaşantısı istiyorum.
    Zaten iki tane önlisans okudum tarım üzerine..
    Amacım buydu ama yine teknolojiden uzak kalmak istemem..
    Konuşmamız lazım..

1|0
    0|0
  • Bende böyle bir kız arıyorum ama sanalda değil gerçek hayatta 😀

1|0
    0|0
  • Kapitalist dünyadan betonlasmis şehirlerden bıkan, yeşile sessizliğe huzura aç olan bir benim sanıyordum

1|0
    0|0
  • Bunu herzaman bende istemişimdir aslında benim hayalım herşeyi kendim yapmak kendim tasarlamak zamanımı üretim yapmak üstüne harcamak istemişimdir. Eğerki hayat arkadaşı arıyorsan gelirim ama tek şartım olur önce evlenmemiz gerek.

1|0
    0|0
    • 2ay

evlilikten kastın kagıt üzerindeyse öyle bir hayata böyle bir dünyanın evlilik sistemi ile gitmek yanlış bence.

• 2ay

baglılık bu sistemin uydurdugu kagıt parçalaryla olmaz. kalple kafayla olur

• 2ay

İsmimizin bir kağıt parçasında yazmasına gerek yok, bunun için bir sözün yeterli, yolun sonuna beraber yürümek isterdim.

• Geçenlerde bir adam yaptı bunu, hiç para kullanmadan balta girmemiş bir ormana gidip yaşam sürmeye çalıştı. Yanında da sevgilisi vardı başlarda. Sonra ne oldu bil bakalım.. Karı sefalete daha fazla dayanamadı gitti :d

0|0
    0|0
    • 2ay

nerden anladın karınn gittgni?

• 2ay

o adamlar beni bulsa keşke

• 2ay

Saçlarımı, ellerimi, suratımı boyamadan, kıçıma daracık kotu çekmeden de yaşarım diyorsun yani? Böyle bir yaşamı denedin mi, yani bu dediklerimden uzak yaşamayı denedin mi?

• Tv yok telefon yok net yok steam yok. Helede motorsiklet yok. Birde ormanda doğal hayatta öylemi? Kusura bakma ama tiksindim şu anda

0|0
    1|0
    • 2ay

aynen öyle. evet senin gibilere uymaması normal

• 2ay

farkındalık kazandım. bu sistemin nasıl çalıştığını bilseydin. ne kadar büyük bişey kazandığımı bilirdin. ama tüm bunları anlama potansiyelin olsaydı zaten şu an senle tartışıyor olmazdık

• 2ay

Peki canım başarılar farkındalıkların ile :)

• Bulunur.

1|0
    0|0
  • Yarın kapının önüne in kaçırım seni 😄

1|0
    0|0
  • Sen öyle bir yeri bul kimsenin karışmayacağı bir yer ben gelirim seninle söz

1|0
    0|0
  • Kapitalizmin girmediği yer yoktur.. maalesef..

1|0
    0|0
  • Bul bana o ortamı geleyim

Daha güzel bir dünya mi var? Faturalarin kölesi olmaktansa dünyanın bir parçası olmak kadar güzel bir şey mi var

0|0
    0|1
  • erkek varda bunu gercekten yasamak isteyen kadin yoktur

1|0
    0|0
  • Ne güzel olurdu 😍

1|0
    0|0
  • Aynı bu kafada bir kadın yok sanıyordum 1. oldun :)

1|0
    0|0
    • 2ay

harbi mi ya :) ne güzel ben de umutlandm :)

• 2ay

bu güzel bişey degl mi. yoksa hayat bu şekilde hızlıca uçup gidiyor. tüketyorbizleri

• 2ay

aynen güzel bir şey tabiki biz hayatın nasıl gectıgını anlayamıyoruz bile ama doğada hayatın tadını gerçekten anlıyorsun

• Olabilir ama nadir.

0|0
    0|0
  • Çok zor ya. Ben de çok istiyorum ama gerçekten çok zor. Hayali bile güzel :/

1|0
    0|0
  • Senin gibileri var mı hala ya 👍👍😊🙏🙏🙏 nerde öyle biri

1|0
    0|0
  • vardır elbet. Fakat böyle olmaz. zamana bırakmalısın.

0|0
    0|0
  • sana hippie lazim anlasilan

0|0
    0|0
  • Anam. babam var onlara bakmam gerek

0|0
    0|0
  • arada çadır kampı yapıyorum benim ihtimalim var da sen hiç telefonundan ayrılabiliyo musun? senden olur mu yani :))

0|0
    0|0
  • Antalya yaylalarindami

0|0
    0|0
  • Bu sitenin abazalarının hepsinin ya nefret ettim ya şu erkekleri çağırmayın cin mi çağırıyorsunuz kızım ya, birini arıyorum falan demeyin şu tiplere bak

0|0
    0|0
  • İnanmicaksin ama bak benim annem babam ayrı bir kızı sevdim bana ihanet etti biri olsun istiyorum hayatımda hiç bilmedigimiz bir trene binsek en uzaklara gitsek kimse bizi bulamasa yağmurlar altın da islansak onu alsam kucağıma çevirsem

0|0
    0|0
  • Kapitalizm yaşayacağın toprakta bile var artık.

0|0
    0|0
  • boslugunu hissettigin duygularini yasatmak istiyorum sana 😊 hayatimda su aralar benimde boşluklarım var ikimiz icinde iyi geleceğini düşünüyorum insanlardan uzak olmak iyi gelir

0|0
    0|0
    • 2ay

beni pek anlamadın sanırım. boşluk hissi degl ben tamamen kopmak istyorm bu yapay sistem ve içindeki toplumun yaşamından

• 2ay

noldu sapık oglu sapık gizlendin?

• 2ay

şeyimde degilsin bence fazla usteleme

• hayatınca 1 cıvı cakmamıssan , ocakda ır corba kaynatamıosan zor :D yag yok salca yok tuz yok ee ne yapcan :D

0|0
    0|0
  • Fasülyelerle işim olmaz

0|1
    0|0
  • Bulamazsın

0|0
    0|0
  • :))))) yok bulamassın onu ;)))))

0|0
    0|0
    • 2ay

niye bulamam ki? belki vardır ikiz ruhum bir yerlerde :D belki bu ülkede degl ama isveçte ya da ne bileyim japonyada :D

• 2ay

He he isveç japonya çok uzağa gitme abime bak orman adamı o var

• Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...