Böyle bir erkek bulunur mu bu sistemde?

benimle birlikte insanlardan uzakta bir yere yerleşecek birni arıyorum. birlikte evimizi biz yaparız hatta. tıpkı atalarımız gibi. ne televizyon ne telefon ne de başka bu igrenç kapitalist dünyaya ait eşyanın olmadığı bir evde. dogada, insanlardan çok uzakta yaşar gideriz.

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evin yatak odasi camdan olucak yagmur yagdimi altinda yatarken yildizari ve yagmuuru girebilecegin bir yer altinda sicacik yatak olucak karsida somine 😔

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• Olabilir ama nadir.

0|0
    0|0
  • Birbirimizi tanırsak olabilir..
    Bodrum da yaşıyorum..
    Beğenirsek bazı kriterler uyarsa olabilir.
    Bende doğal, köy yaşantısı istiyorum.
    Zaten iki tane önlisans okudum tarım üzerine..
    Amacım buydu ama yine teknolojiden uzak kalmak istemem..
    Konuşmamız lazım..

1|0
    0|0
  • Bende böyle bir kız arıyorum ama sanalda değil gerçek hayatta 😀

1|0
    0|0
  • Kapitalist dünyadan betonlasmis şehirlerden bıkan, yeşile sessizliğe huzura aç olan bir benim sanıyordum

1|0
    0|0
  • Bunu herzaman bende istemişimdir aslında benim hayalım herşeyi kendim yapmak kendim tasarlamak zamanımı üretim yapmak üstüne harcamak istemişimdir. Eğerki hayat arkadaşı arıyorsan gelirim ama tek şartım olur önce evlenmemiz gerek.

1|0
    0|0
    • evlilikten kastın kagıt üzerindeyse öyle bir hayata böyle bir dünyanın evlilik sistemi ile gitmek yanlış bence.

• baglılık bu sistemin uydurdugu kagıt parçalaryla olmaz. kalple kafayla olur

• İsmimizin bir kağıt parçasında yazmasına gerek yok, bunun için bir sözün yeterli, yolun sonuna beraber yürümek isterdim.

• Geçenlerde bir adam yaptı bunu, hiç para kullanmadan balta girmemiş bir ormana gidip yaşam sürmeye çalıştı. Yanında da sevgilisi vardı başlarda. Sonra ne oldu bil bakalım.. Karı sefalete daha fazla dayanamadı gitti :d

0|0
    0|0
    • nerden anladın karınn gittgni?

• o adamlar beni bulsa keşke

• Saçlarımı, ellerimi, suratımı boyamadan, kıçıma daracık kotu çekmeden de yaşarım diyorsun yani? Böyle bir yaşamı denedin mi, yani bu dediklerimden uzak yaşamayı denedin mi?

• Tv yok telefon yok net yok steam yok. Helede motorsiklet yok. Birde ormanda doğal hayatta öylemi? Kusura bakma ama tiksindim şu anda

0|0
    1|0
    • aynen öyle. evet senin gibilere uymaması normal

• farkındalık kazandım. bu sistemin nasıl çalıştığını bilseydin. ne kadar büyük bişey kazandığımı bilirdin. ama tüm bunları anlama potansiyelin olsaydı zaten şu an senle tartışıyor olmazdık

• Peki canım başarılar farkındalıkların ile :)

• Bulunur.

1|0
    0|0
  • Sen öyle bir yeri bul kimsenin karışmayacağı bir yer ben gelirim seninle söz

1|0
    0|0
  • Yarın kapının önüne in kaçırım seni 😄

1|0
    0|0
  • erkek varda bunu gercekten yasamak isteyen kadin yoktur

1|0
    0|0
  • Bul bana o ortamı geleyim

Daha güzel bir dünya mi var? Faturalarin kölesi olmaktansa dünyanın bir parçası olmak kadar güzel bir şey mi var

0|0
    0|1
  • Kapitalizmin girmediği yer yoktur.. maalesef..

1|0
    0|0
  • Aynı bu kafada bir kadın yok sanıyordum 1. oldun :)

1|0
    0|0
    • harbi mi ya :) ne güzel ben de umutlandm :)

• bu güzel bişey degl mi. yoksa hayat bu şekilde hızlıca uçup gidiyor. tüketyorbizleri

• aynen güzel bir şey tabiki biz hayatın nasıl gectıgını anlayamıyoruz bile ama doğada hayatın tadını gerçekten anlıyorsun

• Ne güzel olurdu 😍

1|0
    0|0
  • Çok zor ya. Ben de çok istiyorum ama gerçekten çok zor. Hayali bile güzel :/

1|0
    0|0
  • Senin gibileri var mı hala ya 👍👍😊🙏🙏🙏 nerde öyle biri

1|0
    0|0
  • sana hippie lazim anlasilan

0|0
    0|0
  • Anam. babam var onlara bakmam gerek

0|0
    0|0
  • Bu sitenin abazalarının hepsinin ya nefret ettim ya şu erkekleri çağırmayın cin mi çağırıyorsunuz kızım ya, birini arıyorum falan demeyin şu tiplere bak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...