Peygamberimiz makyajı, ruju allığı tavsiye etmiştir iddiası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Peygamberimiz makyajı, ruju allığı tavsiye etmiştir iddiası hakkında ne düşünüyorsunuz?
Dipnot: Eğer tavsiye etmemişse neden makyaj yapıyorsunuz buda extra sorum?

1|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• İşte dininden bi' haber olan birkaç cahil. Birkaç da değil. Bazıları Peygamber sürme sürüyor diye 1 ton boya çekiyor gözlerine. Sürme gözlere faydalı fakat Peygamber sürmeyi gece yatarken sürüyordu. Bu durum güzellik için değil, faydası olduğu için sürdüğünün bir kanıtı.

Dinini öteden beriden öğrenen bu cahillere bakanların Müslüman olması imkansız. Allah'tan fıkıh ve hadis ilimleriyle uğraşmış birileri var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• The balm'ın allıklarını kullanmadığı için hatice annemizle yaşadığı elim tartışma tarih sahifelerinde yerini almıştı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• efendimiz eşe karşı süslenilmesini uygun görmüştür.

0|0
    0|0
  • Makyaj yaomiyorum

0|0
    0|0
  • Bunların söylenebildiği bir ülkede amerika'da ki fetonun peşinde koşmakta süper. :D

0|0
    0|0
  • Bunu takip edenlerinde aklına vuruyum ben.

0|0
    0|0
  • Süslüman türbaniçeler beğendi bunu :D LİKE LİKE !!

0|0
    0|0
  • Alttan 2. Yorum cok iyi

0|0
    0|0
  • silikon olsa onu da tavsiye ederdi herhalde.

0|0
    0|0
  • Sadece sürme çekmek sünnettir o da görmeyi keskin hale getirdiği için.

0|0
    0|0
  • atayıstız

0|0
    0|0
  • Tebrikler güzel soru

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • O tarihte ruj icat edilmişti. Maşallah maşallah maşallah inşallah inşallah inşallah

0|0
    0|0
  • doğrudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sürmeyi duydum fakat diğerlerini hiç duymadığım için bir şey diyemeyeceğim ama bunlar genelde element uyduruyor

0|0
    0|0
  • Allah saptırmasın..

0|0
    0|0
  • Söyleyene bakmak lazım adammı diye. Ahlaksız kadın. Efendimiz süslenin demişse yalnız mahrem kişilere.

0|0
    0|0
  • Makyaj yüze zarar verir islamda vücuda zarar veren şeyler önerilmez.

0|0
    0|0
  • hahaha neyin kafasi bu carpilacaklar mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...