Bir hemşirenin bilmesi gereken bilgiler ve sahip olması gereken beceriler sizce nelerdir?

Sorum başlıkta gördüğünüz gibidir... Sizce nelerdir bunlar? Özellikse sağlık çalışanlarından cevap almak istiyorum...
İyi geceler. 😇

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• 3 sene önce hastaneye gittim kolumdan kan alacaklardı genç hemşireler vardı yeni başlamışlar belliydi koluma iğne soktu bekledi yok burdan kan gelmio dedi çıkardı sonra başka yere soktu iğneyi la sonra iğne çıktı tekrar soktu yav bende hastaydım zaten dayanamadım kustum bana diyor bir de kan tuttu galiba ulan delik deşik etti kolumu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Teorisi de el beceriside iyi olmalı, yeniliklere açık olmalı, araştırıp öğrenmeyi sevmeli, bilgilerini güncel tutmalı, insan ilişkileri kuvvetli olmalı. Anlayışlı, saygılı, soğuk kanlı davranabilen, sabırlı, hoş görülü, adaletli, objektif, sağ duyulu, empati yapabilen, dikkatli, gözlemleyici... Olmalı bence. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Burdan eli ağır hemşirelere sesleniyorum çok terbiyesissiniz sanki kazığa eski sevgilinizi oturtuyorsunuz , biraz narin iğne yapın onun da canı var :/

1|0
    0|0
  • damara tek seferde girmek :D

0|0
    0|0
  • sakinlik, doktora karşı alttan alma, sabır

0|0
    0|0
  • Acil uygulamalar enjeksiyon damar yolu ve ilk yardim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha olmadım bilemeyeceğim. Ama kesinlikle sabır, merhamet ve yardımsever olması gerekir bir hemşirenin.

0|0
    0|0
  • Güleryüzlü, soğukkanlı, sabırlı, uykusunu sevmeyen, öğrenmeyi seven, işini seven, eli hafif olan 😄

0|0
    0|0
  • düzgün bir sekilde kan alabilmek!!

0|0
    0|0
  • Çalışacağın birime göre değişir aslında ama önce ilk yardım ve acil bakım bilinmeli, enjeksiyon ve damar yolu da öncelikli bilmen gerekenlerden. Tabi kendini ne kadar geliştirirsen o kadar iyidir. 😊

0|0
    0|0
  • Soğukkanlılık, dikkat, bir de mesleğini severek yapmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...