Arkadaşlar yanlış anlamayın ama ailem den nefret ediyorum herşeyleri beni deki ediyor bundan nasıl kurtulurum?

Dekirmek üzereyim bana hiç güvenmiyılar yalan söykediğimi ima ediyolar hiç harçlık vermiyolar bıktım ya evi terketcem ya da part time iş ya da alternatif bikdiğiniz varsa lütfen söyleyin

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sakin ol kardeşim senin yaşıtın herkes bundan şikayetçi biraz sabırlı ol aileyi terk etmekte neymiş iş bul çalış anlamaya çalış senin yaşında kardeşim var ailen hep senin iyiliğini düşünür devir o kadar kötü ki haliyle korkuyoruz gözümüzden sakınıp koruyalım derken kırıyoruz ama bilin ki sizi çok sevdiğimiz için sadece dediğim gibi bunu belki yanlış ifade ediyoruz

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam aga o kadar okul 1 si oldum insan hiç mi hediye almaz sadece aferin ya da hafta bir 20 lira koy var da vermiyolar kitap alcam diyom üni hazırşıkım gerek yok diyolar

• 2ay

o kadarını bilmem kardeş ekstra iş bul harçlığını çıkar

• 2ay

Dostum xalim hayat işte çözüm yok sokım böyle hayatın fünyanın içine alkole vercem kenfimi

En İyi Erkek Görüşü

• Emin ol içinde bulunduğun durum yüzünden sana öyle geliyor. Sen okulunu kazanıp hayatını kurmaya odaklan.

0|1
    0|0
    • 2ay

Öyle ama kardeşim engel oluyolar bana motivasyonumu düşürüyolat senden bir bok olmaz tarzında

• 2ay

Benim ve birçok arladaşımın da durumu aynıydı bu hazırlık döneminde. Ailen endişeli, tedirgin. Normalde bunu sana yansıtmamalılar ama birçok aile bu hataya düşer. Onun için onların söylediklerini ciddiye alma, onlara onları ciddiye almadığını da hissettirme ama. Arladaşlarınla dertleş bu konuda, iyi gelecektir. Aileler aynı fabrikadan çıkmış gibi malesef, yapacak bir şey yok pek. Ama düzelecek sonra

Kızlar Ne Diyor 1

• İş bul, birikim yap ve çık evden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendini anlatmak yerine onları anlamaya çalış, eminim ki tatmin olacaksın.

0|0
    0|1
  • kac git

0|0
    0|0
  • hadi ordan git

0|0
    0|0
Yükleniyor...