Değer Vermeyene Nasıl Davranmalı Ya?

Ben mesaj atarım 1 gün ya da saatler sonra cevap verir. Benim onu sevdiğim kadar beni sevmez. Bana genelde işi düşünce yazar. Onun dışında sevgilisi için beni de satar yani. Bu vefasız arkadaşa ne yapmalı?

Güncellemeler:
2ay Güncel

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar azaltırsan böyle kişileri o kadar rahat nefes alırsın. dişin ağrısa sana faydası dokunmayacak kişiler için mi canını sıkıyorsun

1|0
    0|0
    • 2ay

Güzel anılarımız oldu aslında her şeyini bana anlatır ama benden iyisini görünce bana bay bay diyor

En İyi Kız Görüşü

• Kendinle ilgilen, kimseye bağlı görünme. Ona bağımlı olmadığını, işine gelmezse gidebileceğini hissettir insanlara. Yoksa hep üzülen sen olursun 😐

1|0
    0|0
    • 2ay

Haklısınız ama sevdiğim bir arkadaşım o yüzden bu kadar ultimatom gösterdim

• 2ay

Ne kadar açık olursan kafan o kadar rahat olur. Bu her ilişkide böyle değil mi zaten 😊

• 2ay

Doğru diyorsun rahatsız oldugumu bu huylarını dile getirmeliyim

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• Dikkate almamak gerek

1|0
    0|0
  • hayatindan hic tereddut etmeden cikarmali

1|0
    0|0
    • 2ay

Seviyorum ama

• 2ay

Yapıyorum o zaman da ardarda yazıyor işte niye cevap vermiyorsun diye

• 2ay

tamam oste hemen yelkenleri suya indirme alismis senin pesinden kosmana devam et bir sure ama caktirma bisey yok gbi davran isim vardi falan de

• Hayatından çıkar

1|0
    0|0
    • 2ay

Değer veriyorum

• 2ay

Ama o sana değer veriyor mu? Anlattıklarına bakılırsa hayır. Bosver arkadaşım eğer bir insan hak ettiğin değeri vermiyorsa sana uzatmaya gerek yok

• 2ay

Doğru diyorsun denicem

• by by demeli

1|0
    0|0
Yükleniyor...