Kendimi çok şansız hissediyorum?

Yüz güzelliği yok, fizik güzelliği yok üstüne üstlük boyum çok kısa Okuduğum bölüm kıytırık atanma sıkıntısı var Ne zeka var ne güzellik Allah ikisinden de kısmış 21 yaşımdayım 14-15 yaşında duruyorsun diyen bile oldu Bu hayat çok acımasız Neden bu kadar şanssızım :(

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Boşuna yoruyorsun kendini. Bırak güzelliğe ona bakacak erkek karar versin. Zaten emin ol erkeklerle kizlar bu konuda çok farklı noktada

1|0
    0|0
    • 2ay

Çok farklı noktada derken?

• 2ay

Guzellik göreceli. Sen kendini bir Bayan olarak aynada beğenmiyor olabilirsin. Ama erkeğin güzellik anlayışı çok farklı. Bakımına dikkat et hanım hanımcık elbiseler giyin gülümsemeyi ihmal etme birazda vücut düzgünse erkeğin seni bulacaktir

• 2ay

inşallah

En İyi Kız Görüşü

• Kimine kova kova. kimine de kepçe ile veriyor rabbim. sonra da adalet var mı diye soruyorlar iste. cevabi yooookkkk. ama bununla yasamak zorundasin. cok karamsar olma. psikolojin bozulur.

1|0
    0|0
    • 2ay

AYnen öyle bana kepçe bile değil kaşıkla vermiş neyse isyan etmek de istemiyorum ama gerçek böyle maalesef :/ Mecbur yaşıycam ama bazen aklıma geliyo ağlmak istiyorum diyorum ki bari kafam matematiğe bassaydı da en azından iş yapan bişey okusaydım O da yok. Tamam olmasın güzel olsaydım en azından o da yok... Özgüvenim bu yüzden yerlerde Alıştım ama artık kabullendim yapıcak bişi yok :/

• 2ay

Teşekkür ederim çok naziksin <3 :) Alıştım artık napalım kader Derdimi dinlediğin için teşekkür ederim :)

• 2ay

Rica ederim. benimle cikmasan bile tkp ette arkadas ol bari ❤❤

Erkekler Ne Diyor 15

• Bende şanssız hisseidyorum.

1|0
    0|0
  • allah vergisi karakterin düzgünse yeter kardeş.

1|0
    0|0
  • 50 kilo altı her türlü giderin var
    50-60 arası görücü usulü bulursun
    60 kilo üzeri için allah kurtarsın bacım :D
    kilo en önemlisi boy yüz güzelliği ya da meslek kişiye göre değişen şeyler. kilo herkes için ortak bir konu kaçarı yok :)

0|0
    0|0
    • 2ay

45 kiloyu m ama alakası yok beğenen yok😂

• 2ay

@Melllllo iyi reklam yaptın da dediklerin doğru ise reklama ihtiyacının olmaması lzm :)

• 2ay

Elbise giyerken öyle duruyor

• Kardeşim kendine güven bende öyleydim bir zamanlar ama inancını kaybetme

1|0
    0|0
  • Şansa inanma olur biter

0|0
    0|0
  • Merak etme senide seven cikar

0|0
    0|0
  • boy kilo

0|0
    0|0
  • kısa kızlar tatlı olur takma kafana ayrıca çok güzel olupta bin bir türlü dertle uğraşsan daha mı iyi

0|0
    0|0
  • Kendine haksızlık etmek sana bir şey kazandormaz

0|0
    0|0
  • 14-15 diyolar daha ne istiyosun sen yaşlanmassın kız.. :)

0|0
    0|0
  • boşver seninde talihin güler

0|0
    0|0
  • Neden kendini bu kadar yerin dibine soktun :)

0|0
    0|0
  • Özelde konuşmuştuk bu konuyu seninle ama

0|0
    0|0
  • Üzülme be hangi unidesin

0|0
    0|0
  • Belki. cirkin sansi vurur da turnayi gozunden vurursun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şansa inanmıyorum kendi kendine güzelleşebilirsin estetik makyaj kuaför ne güne duruyor😅 boyu kısa diye kendisiyle gurur duyanlar var ama spor yapabilirsin bölümünü değiştir daha çok çalış yeri gelince çalış yeri gelince kendine zaman ayır gez eğlen toz o zaman mutlu olursun

0|0
    0|0
    • 2ay

+insanlar minyon tipli olmak için kendini gençleştirmeye çalışıyor bende 18 yaşımdayım ama 30 gibi duruyorsun diyorlar yerinde olmak isterdim😊

• belki bir gun sansin döner

0|0
    0|0
  • Hic sorma ya bugün kendimi o kadar şanssız hissettimki niye yaşıyorum ki dedim bu dünyada boşuna yaşıyorum. Mutlu olup gün yüzü goremeyeceksem bu lanet hayata ne gerek var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...