Birisine teşekkür edecek olsanız bu kim olurdu ve teşekkür etme sebebiniz ne olurdu?

Minnetle ya da sitemle birisine teşekkür edecek olsanız kim olurdu o kişi? Ve neden olurdu?

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben elektriği icad edene telefonu icad edene interneti icat edene sevdiğim bayanın annesiyle babasına ve en çokta allaha tessekkur ederim internet elektrik telefon mucitlerine sevgilimle iletişimi kolaylaşırı için annesiyle babasına evlenip böyle bir insanın doğmasına vesile oldukları için Allaha onuda benide yaratıp karşıma çıkardığı için teşekkür ederdim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annem... Bana okum- yazma bile bilmeyen bir insanın ne kadar medeni olduğunu ispat ettiği için çenesine, dırdırına, anlamsız kaprislerine rağmen 7 evlada tek başına bana mısın demeden baktığı için her ne kadar sinirli anlarında bizi evden kovsa, onun istekleri doğrultusunda evlensek karşılığında büyük acılar yaşasak bile ona teşekkür ederim bana beni yetiştirmek için fırsat verdiği için, gecesini gündüzüne katarak fabrika köşelerinde zamanın en büyük sağcı-solcu meselelerinin kıyısında bile korkmadan evlatları nezdinde mücadele ettiği için yazmadan okumayı öğrenen kadın, zeki ve güçlü kadın, paraya tapan kadın iyi ki annemsin be...💕💛💚💜🌹🌹💐🌷🌻🌱🍀🌸

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Rabbim'e şükrederim..
    Elhamdulillah beni muhattap kabul edip yaratmış..
    İslam'la şereflendirmiş..
    İnşallah, Cennetiyle mükafatlandırır..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • kimseye teşekkür edesim yok bu sıralar bu yüzdendir ki teşekkürleri kendime saklıyorum

0|0
    0|0
  • Patranumun sağ kolu ve anneme

0|0
    0|0
  • hickimseye tesekkur borcum yok

0|0
    0|0
  • Anneme olan teşekkürüm saklı kalmak kaydıyla tüm işini iyi yapan yapmaya çalışan her şeye rağmen iyi kalmayı başarabilen gücün ve yetkinin değiştiremediği tüm insanlara teşekkürler

0|0
    0|0
  • bir bardak su getir de sana teşekkür edeyim hadi 😄

0|0
    0|0
  • bugün yaşlı bir bayana yardım ettim teşekür etti bana önemli değil dedim bende kim olduğunun ne önemi varki :D

0|0
    0|0
  • gerekirse teşekkür ederim ne var bunda ;=d

0|0
    0|0
  • Hayatıma anlam kattığı için kendisine binlerce kez teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Bana maseratı alıcak birine teşekkür ederim odun değilim :)

0|0
    0|0
  • kımseye

0|0
    0|0
  • Anne babama tüm emekleri için

0|0
    0|0
  • thanks obama!

obamaya

0|0
    0|0
  • Gerçekten hak edenlere edilir tabii ki.

0|0
    0|0
  • Ne kadar saçma

0|0
    0|0
  • valllayok

0|0
    0|0
  • şu hayatta ne yaptıysam Allah sayesinde oldu herhalde, arkamda başka biri olmadı.

0|0
    0|0
  • yardım ederse bn korursa eyv derim

0|0
    0|0
  • Bana sarılan herkese

0|0
    0|0
  • sana olurdu

0|0
    0|0
  • Allah ve annem 😊 ha birde ilerdeki eşime 😆 sebibini bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Teşekkür ü hakedecek kimse yok suanlik

0|0
    0|0
  • Valla ilkokul Türkçe hocama ederim. Şuana kadar "ADAMLIK" diye bişey biliyorsam onun sayesinde.

0|0
    0|0
  • Anneme benim gibi bir yakisikliyi dogurdugu icin hergun tesekkur ediyorum.

0|0
    0|0
  • Atatürk olurdu

0|0
    0|1
  • sen olurdun çilli ve seksi kız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yazacağım cevap bazı dar görüşlüler tarafından yanlış anlaşılabilir.
    Ben, bu dünyayı yaratan güce teşekkür etmek isterdim. Belirli bir isim kullanmadan, daha doğrusu sınıflandırmadan O'na teşekkür ederdim. Karşılık da beklemezdim. Sadece, acının ardından mutluluğu verdiği için teşekkür ederdim.

0|0
    0|0
  • teşekkürü hak edene tabiki bacim

0|0
    0|0
  • Emre Bey❤
    Böyle tatlı ve güzel yürekli bir insan tanımadım...

0|0
    0|0
  • Aileme ya sen @CookerMan

0|0
    0|0
  • Sadece annelere

0|0
    0|0
  • kimseye etmem teşekkür..

0|0
    0|0
  • herhangi biri olabilir çok teşekkür ederim çünkü