Eşcinsel erkekleri niye dışlıyorsunuz 😞?

Size göre onu da Allah yarattı. Yargılamak size düşmez. Niye onları dışlıyorsunuz? 😞 Ne hissettiklerini hiç düşündünüz mü?

Güncellemeler:
2ay Güncel

1|3
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Uğraşıcak işi olmayan işsiz insanlar acaba bugün kimin hayatına burnumu sokayım, diye düşünür ve hareket eder.
    Bunları ciddiye alıpta zamanından çalma.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde insanız lan, uzaydan gelmedik ki, ne bu tepki yani, al, bende yemek yiyorum bende içiyorum :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kur-an'da ne yazıyorsa o ne eksik ne fazla evet Allah yaratmış peki bu sapkınlıkta olan lut kavmini neden gazapla helak etmiş onu düşündünüz mü?

0|0
    0|1
    • 2ay

Ateistim. Ben karşımda ki insanın kişiliğine ve karakterine daima öncelik veriyorum. Olaylar ve sonuçlarını din açısından yorumlamak yerine İnsanî yönden yorumluyorum. Size de aynısını öneriyorum..

• 2ay

neler yaşadığını ben bilemem bu kul ile Allah arasında dedim ya ne eksik ne fazla muamele ederim farkında olmadan maksadıımı aşıp kırdımsa özür dilerim

• 2ay

Her şey ve bütün çabalarım boşa gitmiş gibi hissediyorum. Sadece fazla safım.. yıllarca sesim çıkmadığı için kendime şaşıyorum.

• Bosver onların zeka seviyesk dusuk seninle arkadas olmayi haketmiyorlar

0|1
    0|0
  • umrumda değiller kendi görüşleri

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• baskasinin ne oldugu neyi tercih ettigi umrumda degil , dislamakta haddimiz degil

1|1
    0|0
  • Haklısın dıslamıyorum ben

1|1
    0|0
  • Asla dışlamam bende eşcinselim maalesef

1|1
    0|0
  • Ben dislamiyorum. Dışlayan gerizekalilar var.

0|1
    0|0
  • toplarla işim olmaz

0|1
    2|4
    • 2ay

hadi yaa denk almazsak nolcak suratımıza topmu atcan

• 2ay

söylediklerini aynen aktarıyorum
      "erkeklerle yatıp arkama bişey sokuncamı eğitimli olunuyo eğitimli cahil olmasanız göötünüze penis sokmazsınız kimi boş kafalı oldugu belli oluyor sizin eğitiminiz anca birbirinizin göttüne sokmakla sıonırlı"

• toplumun seni yargılamaya hakkı yokta senin onları yargılamaya hakkın var mı

0|0
    0|0
  • Benden uzak durun

0|0
    0|0
  • dışlamam ama çokta sevmem.

0|0
    0|0
  • eşcinsellere değil eşcinselliğe karşıyım dinci değilim mantık yoluyla bu düşünceye vardım eşcinsel olsam yine karşı olurdum ilkesel bir şey tedavi olmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • kardeş sevmiyorum onları, benden uzak dursunlar, kötü örnek mk, kızlardan soğutuyorlar mk

0|0
    2|1
    • 2ay

Bursada yaşıyorum, her yer top mk,3 bursalıdan 2 si top çıkıyor,1 gizli 1 belli mk

Yükleniyor...