Ilk ve son kez aşık olmak?

bir kere sevdim inandim aşık oldum sonra karaktersiz çıkınca kurtuldum , lakin ondan sonrasında bir daha kimseye kalbim içim isinmiyor degmicek birisi için kalbim simsiyah kaldı :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlk ve son. Ya severek ayrılsan ne yapacaktın, nasıl dayanacaktın. Gerçek yüzünü görüp kurtulduğun için şükretmelisin. Ya hayatını birleştirseydin. Güvenip ona, geleceğe dair hayaller kurmak senin hatan. Aşk diye gözünü karartmışsın. Hayırsız ve sevgini hak etmeyen birine denk geldin, kıymet görmedin diye bir daha aşık olamamak mantıklı mı? Aşk ile bağlandığın biri sende aşkı öldürmüş olabilir tamam ama bunun için neden aşkı gerçekten hak eden birinde yaşamaktan mahrum kalasınki. Yaşadıklarına inat hemde. Sadece biraz zamana yay birine tutulmayı. Temkinin bu olsun, bir anda kapılma yeter. Ama sevmekten, sevilmektende korkma. Karşına çıkan iyi birini sen karşılıksız bırakma bu sefer..

1|0
    0|0
    • 2ay

agzina yüreğine sağlık nasil güzel ozetlemisin öyle yasadigim şeyleri bir anda gözümün önünden geldi geçti hersey ve sıkıntımi bilen hic kimse böyle beni teselli edip yasama döndürmedi içimdeki bu korkunç duygulardan utanıyor çekiniyor kendimden tiksiniyordum fakat Şu an gozum açıldı , ask olur mu gelecek zamanda bilmem ama içime guven duygusu gelsin hayatım eskisinden düşüncesiz geçsin beni sadece sonsuza kadar uzmesin yeter, iyiki de olmadı cok şükür gercek yuzunu gördüm hazmedemedigim sey beni kandirmasi oldu , allahin izniyle yoluma bakarım gecmismde kalan kötü bir anı en kisa zamanda hafiza kaybina uğrarda bellegimden silinir , yüreğine sağlık. ...

• 2ay

Sevgiyi hak eden birini buldugum an gecmise gazi diyip geleceğe bakacam :) asil ben teşekür ederim sana

• 2ay

Var hak eden insanlarda merak etme. Sen nasıl yüreği yaralı geziyorsan, senin gibi kıymeti bilinmemiş, verdiği değerin karşılığını görmemiş halde olan güzel yürekli insanlarda var. Gönlüne göre olur inşallah. Üzüleceksin, canın yanacak evet ama geçecek. Hayatına doğacak güneşin kıymetini daha iyi anlayacaksın, iyi ki karanlıkta kalmışım diyeceksin bundan hiç şüphen olmasın.. Sabret;kendini, dualarını yaşarken bulman dileğiyle..

En İyi Kız Görüşü

• bilirim eskisi gibi olamıyosun unutamıyosun herşey boş ve sıradan geliyo

0|0
    0|0
    • 2ay

kahretsin ki öyle
      ama böyle olmaması gerek çünkü...

• 2ay

iyi gecelerr..

• 2ay

sanada canım

Erkekler Ne Diyor 4