Üniversite son sınıflar ve bitirenler gelebilir mi?

Tanıdık herkes bunalımda bende öyleyim her şey bitiyor artık kafası beni çok üzüyor ki aile hayatım umutlarım yok gibi bir şey hiçbiri yolunda değil mutlu olduğum tek şey arkadaşlarımla takılmaktı artık o da bitiyor ve ben sürekli bunu düşünmekten yaşayamıyorum iş hayatım berbat gider muhtemelen bilmiyorum çünkü istemediğim bir bölüm okuyorum bana yardım edin düşünmekten başıma ağrılar giriyor sanki tüm yaşadığım hayat bu yaşıma kadardı artık hep sıkıntı gibi?

Sizde yaşadınız mı bunu ya da yaşıyor musunuz? Korkularım yersiz çıksın nolur ama biliyorum ki değil

Güncellemeler:
2ay Ailemden uzağım onların yanına da dönmek istemiyorum :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İstemediğin bölüm okuyabilirsin ama iş hayatı okulla zerre alakalı değil o yüzden ne iş yapacağını bilemezsin. Belki de yaptığın işi çok seveceksin. Ben üniverste hayatımı çok seviyodum. Ama iş hayatında öyle güzel yıllar yaşadım ki üniversteyi aratmadı keşke bir daha yaşasam diyorum. Sonuç olarak anın tadını çıkar geleceği düşünüp kaygı ve korkuya kapılma

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama hastane ortamında çalışacağım ve hiç sevmiyorum Sağlıkla ilgili bir bölüm okuyorum hep kadın hepsi fesat stajlarda gördüm soğudum :( sizin mesleğiniz ne? Birde iş ortamında insan eğlenebilir mi cidden? Özellikle bir kız istemediği şey ve hastane ortamı nasıl eğlenir sizce

• 2ay

Valla çok değil ben 92 gk gy yapmışdım bu sene de eğitimden 85 hedefliyorum bu sene çalışmasan olmaz mı?

• 2ay

İşte olmuyor hemen işe girmem lazım :(

En İyi Kız Görüşü

• bölüm neydiki?

0|0
    0|0
    • 2ay

Sağlıkla ilgili bölümlerden biri ve ben hastaneden nefret ederim :(

• 2ay

Mümkün değildi uzun uzun anlatmayayım da imkan yoktu sadece

• 2ay

anlıyorum bilmiyorum ben hep istediğim bölüme yönlendim ve şu an istediğim bir bölümü okuyorum bunun tadı çok farklı inşallah bir çözüm yolu bulursun

Erkekler Ne Diyor 4

• Son sınıftayım neyin kafasını yaşadığımı bilmiyorum mala bağladım deprasyon dayım resmen herkese yazasın geliyo

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaaa bende :'( kimle konuşsam daha dün 1. sınıftık artık okulda bitiyor bu son vs içim daraldı ya :'( ben ne yapacağım :'(

• 2ay

Ha YÖK okulun bitmesini dert etmiyorum ben :)

• Aynilarini yasiyorum saglik cikisliyim pek hosuma gitmiyo asil istedigim bilisim teknolojileriydi ama turkiyede boyle bolumlerde ekmek olmadigi icin saglik okudum mezun oldum kpss sinavindan sonra muhtemelen burber kingde ise baslarim

0|0
    0|0
    • 2ay

Hemşirelik okuyorum :'( valla çok kötüyüm istediğim bölümde iş imkanı yok diye iş garantisi var diye okudum ama yok olmuyor benden hemşire olmaz zaten :( ben ne yapacağım kendimi düşününce hastane koridorlarında yapayalnız mutsuz görüyorum geleceğimi

• 2ay

Ozelde hemsirelik yapilmaz maalesef ben 2 ay calistim dayanamadim istifami verdim gunde 12 saat calisiyorsun aldigin maas asgari ucret haftada yalnizca bir gun iznin var serviste yogun bakimda calisiyorsan hastanin alt temizlemesi de hemsirelere ait calisilacak gibi degil

• 2ay

Takip ettim mesaj atar mısın

• Yaşadık cok qmq geçti :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi nolur yardımcı ol bu duygu nasıl geçer bu sene böyle mi olacak hiçbir şeyin tadı tuzu yok

• 2ay

Bölümün ün iş avantajını düşün teselli et kendini hangi bölüm mezunu olqcan

• 2ay

Saygın bir meslek de değil işte sağlıkla ilgili bir bölüm iş garantisi var diye mecbur yazdım

• tam beni anlattın sanki 😞

0|0
    0|0
    • 2ay

Son sınıf mısın :'(

• 2ay

Ben şimdiden boşluktayım son sınıfım yalnız değilsin

• 2ay

iyi olalım inşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...