Yardımınıza çok ihtiyacım var çirkef kızlarla nasıl baş edilir :( ?

Okulum evimden 40 dk kadar uzaklıkta. Servisle gidiyorum haliyle. Ben bangır bangır müzikten hoşlanmıyorum. Başımı ağrıtıyor. Ve tum yol beni tutuyor. Yan sınıftan 5 tane filan çirkef kız var. Muzigi son ses açtırıp kapattırmıyorlar. Kaç defa yanlarına gidip kibarca söyledim bu durumu.. Bana mısın diyen yok. Inadina yapiyorlar sanki. Savunmaları çok hoş.. burda bir kisi icin yapacak bir sey yok biz kapanmasını istemiyoruz diyorlar. Ne yapmak gerek lutfen yardım cok ihtiyacım var..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ya bence erkekliğini ortaya koy kız kısmına kibar yaklaşırsan pek iyi sonuç almazsın illa ki onlara hayvan gibi söyleyeceksin ki anlasınlar kendi dilleri sonuçta. şoföre de ki rahatsız oluyorum kapat şunu kızlar ciyaklarsa kes ulan de.

0|0
    0|0
    • 2ay

Oyle olmuyor adama diyorum herkes ısrar edince mecbur açıyor adam. ben çok kibar biriyim. :l bir kıza sert davranamam ki

En İyi Erkek Görüşü

• benimde varr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bırak ne halleri varsa görsünler iki sümsüğün seviyesine inmeye değmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama basım ağrıyor :(

• 2ay

Kavga etsen de bir şey değişmez ki. İnsan olan zaten kapatır.

• 2ay

Degiller zaten. Allahın cingeneleri :l

• söföre soyle olmassa kapayin lan sunu diye bağır. kibar yaklasirsan boylelerine seni ezerler.

0|0
    0|0
    • 2ay

Demeyi cok isterim aslında ama karakterime ters bir davranış bicimi seviye dusmek istemiyorum :l

• 2ay

o zaman şoförle ozel konusmalisin bu konuyu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...