Benim yerimde olsanız intikam alır miydiniz?

Herkese merhaba. Bir kız vardı zamanında benimle çok dalga geçti ezdi asagiladi tipimle herseyimle 13 yasimdan beri ve bu kız gerçek bir kaşar. İnsanların duygularıyla oynayan türden. Ben lise ye kadar çok kötü bir dönem geçirdim ergenlik çok sert vurdu zor ayağa kalktı ama kalktım kendime baktım spor yaptım saçıma özen gösterdim o dergilerdeki çocuklardan pek farkında kalmamıştı. Cildim bebek gibi olmuştu.(roaccutune kullandım) kısa bir sure sonra bende ki değişimleri farketti bu. Ben onunla ilgilenmedim ama o benimle ilgilenmeye başladı. Baya arkadas ortaminfa ağlıyordu benim için o çok farklı onu seviyorum gibi şeyler söylüyormuş arkadaşları söyledi ve aynı sınıfta olduğum o ara biraz yakın olduğum kişiler. Beyler bayanlar böyle bir surtuge hiçbir şey yapamadım aksine onu kirmamak icin teklifini kabul bile ettim. Bilmiyorum be bana ne yapılırsa yapılsın kin tutamıyorum o kızdan ben ve benim gibilerin intikamını almak gerekirdi ama yapamadım kendime bunun için kızıyorum siz ne yapardınız?

Güncellemeler:
2ay Böyle çok kız öldü beni kötü zamanında aşağılayan dalga geçen canımı çok fazla yakan kızlar. Sonradan onları tavlayip yatağa aticak kadar yakışıklı ve iyi bir vücuda sahip birisi oldum ama intikam alamadim. Almadim. Saldim hepsine yokmuş gibi davrandı yoksa hata mı yaptım? Affedip unutmayarak?
2ay Lütfen biriniz birşey soylesin içimdeki o ateş öfke bana yaptıkları şeyleri bu duruma gelmesi sağlayan kimvarsa hepsinden intikamını almak istiyorum!

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• boşver ugrasmaya bile degmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Al intikamını. Alınmayan her intikam içini yakar aldığın her intikam başkasının içini yakar. Yeter dünyada kendi içinizin yandığı başkaları yansın sis ferahlayın biraz da

0|1
    0|0
  • Almazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...